Liquid Keratin Kullananlar

'Şampuan ve Saç Kremleri' forumunda Banu Güven tarafından 2 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Banu Güven

Banu Güven Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Liquid Keratin, saçların ısı veya kimyasal uygulamalar sonra yitirmiş olduğu keratin dengesini sağlamak için üretilmiş özel bir üründür. Keratin ihtiyacı duyan tüm saç tipleri için kullanımı uygun olan Liquid Keratin, saçların kısa sürede eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. Profesyonel kuaförler genelde Liquid Keratin ürününü kullanarak saça keratin yüklemesi yaparlar. Bu ürünü bireyler kendileri de temin ederek ev ortamında kullanabilir. 2008 yılında Avrupa'da üretimi yapılan markanın birçok ürünü Türkiye pazarında da satılmaktadır. Liquid Keratin markasına ait detaylı bilgilere sayfa devamına inerek ulaşabilirsiniz.

Ürün Fiyatı:
    Liquid Keratini piyasada 165 TL'den başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz. Genelde ürün satışı birçok popüler sanal alışveriş sitelerinde yapılmaktadır.

Markanın Diğer Keratin İçeriğine Sahip Ürünleri:
    • Keratin Şampuanı
    • Keratin Dip Bakım Yağı
    • Keratin Saç Kremi
    • Keratin Yağı
    • Keratin İksir Gözenek Açıcı
    • Keratin Maskesi
    • Keratin Serum Seti
    Ürün İçeriği:
    • Keratin
    • E Vitamini
    • Avokado Yağları
    • Flavanoid Kompleks
    • Aloe Vera
    • At Kuyruğu Bitkisi
    • Argan Yağı
    Ürünün içeriğinde kesinlikle kimyasal maddeler bulunmamaktadır. Yukarıda görüldüğü üzere bitkisel yağ asitlerinden ve meyve vitaminlerinden üretilmiştir.

Liquid Keratin Özellikleri & Faydaları:
    • Canlılığını yitirmiş saçların eski sağlıklı görünümüne kavuşmasına yardımcı olur.
    • Yavaş uzayan saçların daha hızlı bir şekilde uzamasında etkin rol alır.
    • Saç dökülme problemini en aza düşürür.
    • Saçlara hacim kazandırır.
    • Kimyasal işlemler sonucu nemini kaybetmiş saçların nem dengesini sağlar.
    • Mat görünüme bürünen saçların daha parlak görünmesinde etkilidir.
    Kullanımı:
    Liquid Keratin ürünü kullanım talimatına uygun bir şekilde uygulandığı takdirde etkili sonuçlar elde etmenizi sağlar.

duygu0101 ve basakgul bunu beğendi.

2. Jasemin ak

Jasemin ak Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Saclarimi ilk defa cok uzattim omuzlarima geliyo ama daha once hic krem kullanmadim ne ise yariyor saclarim hizli yaglaniyor ve dokuluyo mu kopuyo mu emin degilim elimi bi kere gezdirince her seferinde elimde bi kac tel kaliyo ama baya sık saclarim var lıquıd keratın stesınden aldıgım ozel bı ıksırle ve dogru uygulamayla bu sorunu cozdum bu urunu cıkarana tesekur edıyorum.

3. Alperen

Alperen Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Sevgi Saygın, Merve, tartışma ortamı yaratmayalım arkadaşlar. Devam etmesin lütfen. Her şeyden önce saygı.

4. Dabatay

Dabatay Forum Sahibi Yönetim

Alınan Beğeniler:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    Merhaba Arkadaşlar,

Paylaşımı yapılan bu konu altını ticaretinize yönelik yorumlarda bulunmuşsunuz. Yorumlarınız tarafımca incelenmiş olup, hiç bir neden aramaksızın konuyu yanıtlara kapatıyorum. Lütfen markalarınızın reklamlarını ve eleştirilerini farklı web siteleri altında gerçekleştirin.

Saygılarımla, iyi forumlar dilerim.

Yükleniyor...
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş