Liquid Keratin Kullananlar

'Şampuan ve Saç Kremleri' forumunda Banu Güven tarafından 2 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Banu Güven

Banu Güven Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Liquid Keratin, saçların ısı veya kimyasal uygulamalar sonra yitirmiş olduğu keratin dengesini sağlamak için üretilmiş özel bir üründür. Keratin ihtiyacı duyan tüm saç tipleri için kullanımı uygun olan Liquid Keratin, saçların kısa sürede eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. Profesyonel kuaförler genelde Liquid Keratin ürününü kullanarak saça keratin yüklemesi yaparlar. Bu ürünü bireyler kendileri de temin ederek ev ortamında kullanabilir. 2008 yılında Avrupa'da üretimi yapılan markanın birçok ürünü Türkiye pazarında da satılmaktadır. Liquid Keratin markasına ait detaylı bilgilere sayfa devamına inerek ulaşabilirsiniz.

Ürün Fiyatı:
    Liquid Keratini piyasada 165 TL'den başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz. Genelde ürün satışı birçok popüler sanal alışveriş sitelerinde yapılmaktadır.

Markanın Diğer Keratin İçeriğine Sahip Ürünleri:
    • Keratin Şampuanı
    • Keratin Dip Bakım Yağı
    • Keratin Saç Kremi
    • Keratin Yağı
    • Keratin İksir Gözenek Açıcı
    • Keratin Maskesi
    • Keratin Serum Seti
    Ürün İçeriği:
    • Keratin
    • E Vitamini
    • Avokado Yağları
    • Flavanoid Kompleks
    • Aloe Vera
    • At Kuyruğu Bitkisi
    • Argan Yağı
    Ürünün içeriğinde kesinlikle kimyasal maddeler bulunmamaktadır. Yukarıda görüldüğü üzere bitkisel yağ asitlerinden ve meyve vitaminlerinden üretilmiştir.

Liquid Keratin Özellikleri & Faydaları:
    • Canlılığını yitirmiş saçların eski sağlıklı görünümüne kavuşmasına yardımcı olur.
    • Yavaş uzayan saçların daha hızlı bir şekilde uzamasında etkin rol alır.
    • Saç dökülme problemini en aza düşürür.
    • Saçlara hacim kazandırır.
    • Kimyasal işlemler sonucu nemini kaybetmiş saçların nem dengesini sağlar.
    • Mat görünüme bürünen saçların daha parlak görünmesinde etkilidir.
    Kullanımı:
    Liquid Keratin ürünü kullanım talimatına uygun bir şekilde uygulandığı takdirde etkili sonuçlar elde etmenizi sağlar.

2. Halime

Halime Forumbudur.Com Ziyaretçi

Anlatılan ürünün saf keratin kompleksi içerdiğine inanmıyorum. Çünkü günümüz piyasasında gelen geçen kozmetik şampuanların üzerine Keratin içeriklidir yazıyor, ama kullandıktan sonra içeriğinde keratinin olmadığını görüyoruz. Çünkü keratin içerikli bir şampuan saça derinlemesine nüfuz ederek saçları kökünden besler. Fakat kullandığımız şampuanlar biotin, keratin vb. vitaminleri içermemektedir. Bence tüm şampuanların içerisinde saç kremi var. Bu yüzden saçı yumuşatıyor ve saçta şampuanın etkili olduğunu gösteriyor. Belkide söylenecek çok şey var, ancak telefondan bu kadar yorum yazabildim.

3. Gülistan

Gülistan Forumbudur.Com Ziyaretçi

CHI markasının keratin serumu ürününü kullanmanızı tavsiye ederim. Fakat 3 ay önce Liquid Keratin kullanan biri olarak şunları söyleyebilirim;
    • Saçı anında onarıyor ve fön işlemi rahat yapılıyor.
    • Saçı besleyip güçlendirdiği doğru.
    • Saç uçlarındaki kırıkları yok ediyor.
    • Saçın hacim kazanmasını sağlıyor.
    Kısacası bu üründen de memnun kalmıştım. Fakat denemek amaçlı şuan Amerika üretimi olan CHI Keratin Serum kullanıyorum.

4. YıldıZ

YıldıZ Forumbudur.Com Ziyaretçi

Benim saçlarımı çok ağırlaştırıyor ve aşırı yağlanmasına neden oluyor. Gerçi 3-4 kez kullandım ve şuanlık izlenimim o kadar iyi değil. Fakat ilerleyen günlerde etkisi ne olur orasını bende bilmiyorum. Anladığım kadarıyla herkeste farklı sonuçlar sağlayan bir ürün. Ben aktarcıda satılan bakım yağlarını kullanan biri olarak böyle kimyasal madde içeren saç bakım ürünlerinden uzak durmanızdan yanayım. Sınıf arkadaşımın tavsiyesi üzerine kullanmaya başlamıştım, bakalım ilerleyen günlerde sonuç ne olacak? Bekleyip göreceğim.

5. Senanur

Senanur Forumbudur.Com Ziyaretçi

Memnun musun? Diye soracak olursanız, hiç değilim! Çünkü saçı inanılmaz derecede ağırlaştırıyor ve kırıkları onarmıyor. Tek yaptığı saçı daha parlak göstermesi. İsteyen deneyebilir.

6. Helin

Helin Forumbudur.Com Ziyaretçi

Çok uzun yıllardır kullandığım bir üründür. Olumsuz yorum bırakanların aklına şaşarım. Çünkü piyasada bu şekilde kaliteli keratin içeren ürünleri bulmak çok zor. Belki uygulamasını yaptığınız için etkisini fazla görmediniz.

7. Ceren Karabalık

Ceren Karabalık Forumbudur.Com Ziyaretçi

Oldukça etkili bir ürün olduğunu söylemeliyim. Başlarda bende dolandırıldığımı düşündüm tek seferde sonuç almak istedim ama devamında saçlarım kesinlikle daha hızlı uzamaya başladı. Kişiden kişiye değişebilir tek seferde sonuç alanlar da olmuş ama biraz sabırlı olmak gerekiyor.

8. Aysu Kara

Aysu Kara Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bu anlatılan ve yukarıda isimleri verilen ürünleri ben kullandım ve mükemmel sonuçlar aldım diyebilirim. Fakat sayfanın yukarısındaki resimler yurt dışı kaynaklı yabancı bir firmaya ait benım kullandıklarımla hiç ilgisi yok. ben sürekli keratinbakim sitesinden alıyorum ve çok da memnunum.

9. Aysel

Aysel Forumbudur.Com Ziyaretçi

Evet ben de aynen size katılıyorum, benim aldığım keratin serum seti siyah bir kutu içindeydi, maske de yuvarlak siyah bir kavonozda idi ve mükemmel bir etkiye sahipti, 3 ay oldu ve hala etkisi devam ediyor. Zaten maske de 4 aya yakın kulllanılacak kadar bereketli....

10. Merve M.

Merve M. Forumbudur.Com Ziyaretçi

Canım ben de bu üründen kullandım müşteri hizmetlerini aradığımda maske ile beraber kullanmam gerektiğini söylediler, o zaman bütçem müsait olmadığı için alamamıştım, sonra aldım ve gerçekten saçlarım pamuk gibi ipeksi oldu çok çok memnunum..

11. amandikkat

amandikkat Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bunlar dolandırıcı bütün forumlara üye olup ürünlerini övüyorlar sattığı ürünler 10 - 15 liralık ürünler.

12. Dayanır veliaht

Dayanır veliaht Forumbudur.Com Ziyaretçi

Nedense ben dediğiniz faydaları göremedim. Herhalde sizin uygulama stiliniz farklı olduğu için etkisini görmüşsünüz. :)

13. Hulya G

Hulya G Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben yıllarca saçıma röfle yapan birisiyim Çünkü kocam saçlarımı sürekli açık renkte olmasını istiyor ve öyle hoşlanıyor ben de buna mecbur kalıyorum ara sıra platin renkli saçlarda yapıyorum Üstelik kuaföre gittiğimde Maalesef çok yoğun kimyasal içeren uzun süre dayanabilecek düzleştirici yapıyorum Bunların hepsi saçımı çok yıpratıyor kurutuyor ve çok sertleştiriyor artık inanılmaz derecede saçlarım sağlıksız oldu Üstelik uzaması da durdu Ben yıllarca bunun araştırmasını yaptım ballı sütlü yumurtalı zeytinyağlı arganlı birçok bitkisel ve doğal saç maskeleri Yaptım fakat hiçbir sonuç alamadım kuaförlerde maske yaptırdım orada kimyasal içerikli keratin bakımları yaptırdım yine hiçbir faydasını görmedim internette Çok araştırdım en sonunda doğal keratin yükleme diye bir şey duydum bunun peşine düştüm Çok araştırdım ve en sonunda keratinbakim.com sitesinden cesaretle bir maske bir krem Bir de saf keratin serumu setini aldım önce bir kere yükleme yaptım çok az bir etkisini gördüm Biraz umutlandım 2. Seansı yapınca farkını hissettim zaten 3 seansı yaptığımda saçlarım büyük oranda resmen yeniden yapılandı diyebilirim serumlar bittikten sonra krem ve maskeye devam ettim saçlarım yumuşak pamuk gibi ve ipeksi bir hal aldı keşke bu likit keratin yükleme seti ile daha önce tanısaydım diye çok isterdim Gerçi fiyatları çok pahalı ama sonuç aldığım için hiç umursamadım yine saçlarım yıpranırsa yine alacağım diyebilirim ve sizlere kesinlikle başka bir ürünle saçınıza bakım yapıp zaman ve para harcamayın derim hepsi boşuna gider zaten Ben bu telefonu yüklemesini yapalım üç veya dört ay oldu En ufak bir etkisini kaybettiğini görmedim

14. Noyan

Noyan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Canım Öyle olsa bile Sonuçta ürün çok kaliteli Ben de yorumlara bakarak aldım Hiç de pişman olmadım sen ne tür bir sorun yaşadım merak ediyorum alıp Kullandın mı kullandıysan acaba kurallarına uygun mu kullandın bilmiyorum ama ürün benim çok hoşuma gitti işyerinde arkadaşlarım o yıpranmış saçları ne yaptın peruk mu taktın gibi nasıl saçlarımın değiştiğini fark ettiler gerçekten ben o yorumların doğru olduğuna inanıyorum Çünkü neredeyse saçlarını kestirecek Tim zaten Kuaförüm er defasında kesmek için bana baskı yapıyordu İyi ki kestirmem işim şimdi saçlarım hızlı da uzamaya başladı Bence bu ürünler mutlaka denemelisiniz

15. safiyeakqül

safiyeakqül Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhabalar ben düzenli olarak bu ürünün yaklaşık 7 aydır kullanıcısıyım ürün başarılı son seansım bundan sonra düzenli olarak şampuan ve kremini alacağım artık ama fiyatı biraz pahalı galiba ama kalitesi diğer ürünleri geçer bence benim ile aynı fikirde olan var mı ?

16. Gülser bozkurt

Gülser bozkurt Forumbudur.Com Ziyaretçi

Sizlerin yorumunuza güvenerek almıştım liquid keratin gerçekten tam onarıma yakın bir derece şeklinde onarım sağladı kestirmek zorunda kalmadım :p:rolleyes::haha::thumbsup:

17. Leyla

Leyla Forumbudur.Com Ziyaretçi

Evet Haklısınız ben de aynı fikirdeyim bu yhüzden çok araştırdım ve keratinbakim.com sitesine ulaştım tüm ürünlerinin tamamen doğal olması bana güven verdi zaten sitede resmi onay belgeleri de vardı bu da bana çok güven verdi aldım ve çok çok memnun kaldım tam 3 ay oldu etkisini hala devam ettiriyor, param olunca diğer ürünlerden de alacağım ama sitenin tek kötü tarafı çok pahalı ben öğrenciyim..

18. Jasemin ak

Jasemin ak Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Saclarimi ilk defa cok uzattim omuzlarima geliyo ama daha once hic krem kullanmadim ne ise yariyor saclarim hizli yaglaniyor ve dokuluyo mu kopuyo mu emin degilim elimi bi kere gezdirince her seferinde elimde bi kac tel kaliyo ama baya sık saclarim var lıquıd keratın stesınden aldıgım ozel bı ıksırle ve dogru uygulamayla bu sorunu cozdum bu urunu cıkarana tesekur edıyorum.

19. Ceren onurlu

Ceren onurlu Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kendi kendine konuşan likit keratin paralı yorumcuları arkadaşlar inanmayın bu dolandırıcılara her foruma üye olup yorum atıyorlar hatta youtube'da hem videolarında bu ürünlerin videosu yükleyip hemde bende kullandım çok memnun kaldım diye yorum atan bile gördüm yazık etmeyin paranıza dikkatli olun

20. Merve

Merve Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhabalar,benim zaten yapı olarak kuru olan saçlarımı sık sık düzleştirmemden dolayı iyice kurumuş ve artık cidden baş edemiyordum ,düzleşmiyordu bile o kadar sertti.1-1.5 sene hiç işlem yapmadım saçlarım dinlensin kendine gelsin diye ve o süreçte evde zeytinyağı gibi şeylerle bakım yaptım ara ara ama hiç bir gelişme olmadı maalesef..asıl konuya gelecek olursam araştırmalarım sonucunda liquid keratin daha güvenilir geldi ve kullanmaya başladım.bugün 2.seansı yaptım pazartesi de 3.yü yapıp tamamlayacağım.daha bitirmeden yazmak istedim çünkü şimdiden ÇOKK memnun kaldım saçlarım yumuşacık oldu ve dökülmelerim o kadar azaldı ki açıkçası böyle etkiler beklemiyordum hele ki bu kadar kısa sürede...eğer etkisi de dedikleri gibi kalıcıyla benim vazgeçilmezim olacak onu da zamanla görücem bakalım ..kusura bakmayın çok uzun anlattım ama ben araştırırken yorumlara çok dikkat ettiğim için belki benim de birilerine faydam olur diye açıklayıcı olmak istedim :) diğer setler için bişey söyleyemem(ince telli için vs)fakat yıpranmış ve kuru saçlar için olan setleri tavsiye ediyorum.

Yükleniyor...
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş