Lipo Magnet Kullanıcı Yorumları

'Zayıflama Ürünleri' forumunda Canan tarafından 2 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    75
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar,

Lipo Magnet, hatırlarsanız Seda Akgül‘ün zayıflama döneminde kullanmış olduğu üründür. Yaptığı açıklamada lipo magnet kullanarak zayıfladığını söyledikten sonra ürüne insanlar tarafınca ilgi çoğalmıştır. Tabi Seda Akgül hanımın markayla bir reklam anlaşması var mı yok mu bunu bilmiyorum. Fakat Seda hanımın fazla kilolarını kısa sürede verdiğini eminim bir çoğunuz biliyordur. Başlıkta adını okumuş olduğunuz ürün “Lipo Fit” ismi ile de piyasada satışa sunulmaktadır.

lipo-magnet.jpg

Daha önceden lipo magnet ürününü kullananlar ve ilk defa lipo magnet kullanacak olan siz değerli ziyaretçilerin bu sayfa üzerinden ürün hakkındaki düşüncelerini, deneyimlerini, aklınızda yer eden soruları sorabilir, kullanıcıların yazmış olduğu yorumları okuyabilir ve ürün hakkında sorulan sorulara cevap bırakabilirsiniz.

Böylelikle lipo magnet ürünü için araştırmada bulunanlara yardımcı olmuş olacaksınız. Bazı web sitelerinde ürün hakkında yalan dolan onca yorumlar bırakılmıştır. Bende istedim ki, forumda bu konuya yer vereyim...

Hadi bakayım lipo magnet ürünü hakkındaki yorumlarınızı sırasıyla alayım...

2. Damla Şiriner

Damla Şiriner Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    35
    Ödül Puanları:
    18
    Yengem bu üründen sipariş etmişti bende 1 defa kullandım ve tadı inanılmaz derecede iğrençti diyebilirim. Sonra yengemden ürün hakkında bilgi aldığımda bana ürünü aldığına pişman olduğunu söyledi. Çünkü kullandığı bu ürün kilo vermesi konusunda hiç yardımcı olmamış. Yani kısacası bu üründe piyasada bulunan diğer ürünler gibi yalandan başka bir şey değil.

Eğer zayıflamak istiyorsanız düzenli beslenmeye özen gösterin. Fakat bazıları yemek yemeden zayıflayacağını düşünmektedir. Bence bu düşünce doğrultusunda yol izlemek tamamen yanlıştır. Unutmayın, vücut ihtiyaç duyduğu vitaminler almadıkça hiç bir konuda verimli olmaz. Düzensiz kilo vermek vitaminsizliğe yol açacağı için saçta dökülme, ciltte erken yaşlanma gibi durumlar yaşanabilir.

Bu dediklerimi iyi düşünün ve ona göre bu tarz ürünler kullanmaya başlayın. Şuan telefondan yazdığım için düşüncelerimi anca bu yazdıklarım ile ifade edebiliyorum.

Herkese hayırlı akşamlar dilerim.

3. Prenses

Prenses Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    66
    Ödül Puanları:
    18
    Bu ürünün bazı web sitelerde olumsuz birçok yorumunu okumuştum. Bu yüzden kullanmadım ve herhangi tecrübe sahibi değilim. Fakat gerçek kişilerden gelen yorumlara bakılacak olursa ürün dedikleri ve anlattıkları kadar güzel değil, istenilen fiyatı hak etmiyor.

Yalnız ben zayıflamak için yediğime içtiğime dikkat ediyorum ve sabahları kayısı çayı içiyorum. Gün içerisinde de limonlu su tüketiyorum bu yöntem hem sağlıklı hemde etkilidir. Eğer kendim için hazırladığım zayıflama kürümü isteyen var ise bana PM göndersin. Elimden geldiğince zayıflamak isteyen arkadaşlara yardımcı olmak isterim.

4. Nazlıcan

Nazlıcan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Ürünü sipariş ettim 3 gün sonra elime ulaştı ve ürünü 1 defa kullandıktan sonra çöpe attım. Neden çöpe attın? Diye soracaksınız, ürünü içtikten sonra aşırı mide bulantısı ve kusma yaşadım. Ürün iadesi için herhangi bir yetkiliye ulaşamadığım gibi reklamlarda anlatılan hiç bir özelliğe sahip değil.

Tarafıma gönderilen lipo fit ürünü basit bir etiket basılmış, görüntüsü insanı tatmin etmeyen bir üründür. Hani ürünün görüntüsünden kalitesinden geçtim, insan sağlığıyla göz göre göre oynanıyor. Bence yetkililer bu tarz ürünleri piyasadan silmeli ve insanları kandıran zihniyete sahip dolandırıcıları ortadan temizlemelidir.

Ürünü almak isteyen kişiler sesimizi duysun ve bıraktığımız yorumları göz önünde bulundursunlar. Kesinlikle kullanmanızı tavsiye etmeyeceğim bir üründür. Benim dilim yandı sizinde diliniz yanmasın. :mad:

5. Sevda Can

Sevda Can Forumbudur.Com Ziyaretçi

Üründen hiç memnun değilim. Paranızı boş yere heba etmeye değmez. Deneyeyim diye gidip ürünü alıp paranızla rezil olmayın.

6. Açelya

Açelya Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ben hiç denemedim vallahi, bu yüzden bilmiyorum etkisini tepkisini. :D Ama kullanılacak bir şeye benzemiyor. Bence sağlığınızı hiçe saymayın böyle ürünleri kullanarak.

Bu Sayfayı Paylaş