Lazer Epilasyon Nedir?

'Lazer Epilasyon' forumunda Nurten Aydın tarafından 4 Nisan 2017 tarihinde açılan konu

 1. Nurten Aydın

  Nurten Aydın Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  121
  Alınan Beğeniler:
  62
  Ödül Puanları:
  28
  Lazer, özel olarak bir dalga boyunda yoğunlaştırılmış ışığa denilmektedir. Lazer epilasyon ise yoğunlaştırılan ışık demetiyle vücut üzerine uygulanan yöntemdir.

  lazer-epilasyon-nedir.jpg

  Lazer, insan hayatına yaklaşık bundan 40-50 yıl önce girmiştir. Teknolojik cihazların hızlı gelişimi sonucu epilasyon piyasada kalıcı bir yere sahip olmuştur.

  1997 yılının başlarında FDA onayı verildikten sonra, son derece güvenli bir şekilde insanlarca kullanılmaya başlanmıştır. Özel dalga boyları ile özel dokuları seçmektedirler, buna seçici geçirgenlik denilmektedir...

  Artık isteyen herkes vücuttaki istenmeyen tüylerden epilasyon işlemi sonucu kurtulabilmektedir. Fakat her kişi epilasyona girmeden önce kesinlikle eğitimli uzmanlardan bilgi edinmelidir. Çünkü epilasyon cihazları kişilerde beklenmedik cilt problemlerine yol açabilmektedir. Her önüne gelen epilasyon merkezinde de bu işlemler yapılmamalıdır!

  Konu hakkında elimden geldiğince sizlere yazılı bilgi sunumu yapmaya çalıştım. Umarım aradığınız sorunun cevabını net bir şekilde paylaşmışımdır. :)
   
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş