Lacinia Şampuan Kullananlar

Yasin

Forumbudur.Com
Üye
Lacinia Şampuan, saç dökülmesi problemi yaşayan kişiler için özel üretilmiş bir üründür. İçeriğinde bulundurduğu vitaminler sayesinde saçı derinlemesine besleyerek yeni saç oluşumuna yardımcı olur. Kadın ve erkekler için uygun olan bu şampuanı kullanarak saç ve saç derisi problemlerini çözüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca özel formülü sayesinde saçların kaybetmiş olduğu canlılığı ve parlaklığı geri kazandırır, kepek oluşumuna engel olur.

lacinia-sampuan-kullananlar.jpg

Lacinia Şampuan Nasıl Kullanılır?
Haftada en az 2 veya 3 defa olmak üzere saçlar Lacinia Şampuan ile yıkanır. Daha sonra yıkanan saçlar için bakım kremleri + losyonlar kullanarak saç bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Lacinia Şampuanın Yan Etkisi Var mıdır?
Doğal bileşenlerden oluşan şampuanın hiç bir yan etkisi olmadığı belirtilmiştir. Fakat yine de şampuan kullanımına başlamadan önce uzman kişiden yardım almanızı öneririm.

Türkiye'deki Lacinia Şampuanlar Orjinal midir?
Genelde Lacinia markalı şampuanlar ülkemizde yetkili satıcılar tarafından satışa sunulmaktadır. Fakat "Lacinia USA" resmi web sitesinde yapılan açıklamalara göre Türkiye'de Lacinia markası altında satılan ürünlerin orjinal olmadığı söylenilmektedir. Bu yüzden Lacinia adı altında alacağınız ürünlerin orijinal olup olmadığını araştırmanızı tavsiye ederim.
Lacinia Amerika firmasının Türkiye irtibat numarası şöyledir: 0216 348 0091
Daha önceden Lacinia markasına ait saç bakım ürünü kullanıp deneyim sahibi olanlar ise düşüncelerini sayfa altındaki yorum bölümünü kullanarak paylaşabilirler.

Nimet Canik

Forumbudur.Com
Üye
Radyolarda reklamı yapılan ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ederim. Fakat konu içerisinde yapılan açıklamalara göre Türkiye'de satışı yapılan Lacinia ürünleri orjinal değilmiş. Bizim bu ülkedeki dolandırıcılardan gerçekten korkulur. :) Adamlar onca zaman harcayıp piyasaya sundukları ürünlerin çakmalarını satıyorlar. Bence şu sıralar piyasada alacağınız tüm saç bakım, makyaj vb. kozmetik ürünlerin orjinal olup olmadığını teyit etmeden kullanmayın. Adamlar yurtdışında en çok satışı yapılan yabancı markaların yan sanayisini ülkemizde sokak köşelerinde satıyorlar. Dünyaca ünlü markaların makyaj ürünlerinin sahtelerini Nişantaşı sokaklarında görmeniz mümkün.

Serkan

Forumbudur.Com
Üye
Yıllar önce kullanıp memnun kalmadığım bir şampuan olarak aklımda kalmıştı. Şimdi öyle konusunu görünce yorum bırakmadan geçmek istemedim. Eğer hala satışı yapılıyor ise bence uzak durmanız gereken bir şampuandır. Radyo kanallarının şahlandırdığı bir ürün olduğu için almıştım ama artık oltaya düşmüyorum. :)