Korku Filmi Önerileri

Dilek

Forumbudur.Com
Moderatör
Canınız sıkıldı ve korku filmi izlemek istiyorsunuz ancak hangi korku filmini izleyeceğiniz hakkında bir karar veremediyseniz, aşağıda ismini ve fragmanlarını paylaşmış olduğum filmleri izleyebilirsiniz.

Yalnız listeden seçip izleyeceğiniz korku filmlerini kesinlikle yalnız başınıza izlemenizi tavsiye etmiyorum. En son tek başıma korku filmi izlediğimde o gece uyuyamamıştım. :D

Önerdiğim Korku Filmleri:

1. Şeytan (The Exorcist)

2. Garez (The Ju-On / The Grudge)

3. Halka Üçlemesi (The Ring Üçlemesi)

4. Korku Seansı (The Conjuring)

5. Cinnet (The Shining)

Tekin Yılmaz

Forumbudur.Com
Üye
Vallahi yiyorsa Dabbe 6 filmini seyredersiniz. İzlerken kesinlikle yanınızda sizi etkisi altında kaldığınız filmden kurtaracak arkadaşlarınız olsun. :D Ben en son izlediğimde üstüme duvarlar geliyordu. Filmin 55. dakikadan sonra izlemeye cesaret edemedim.

Aren The Band

Forumbudur.Com
Üye
Önerilen tüm filmleri izledim. Henüz korkacağım bir yapımla karşılaşmadım. Eski bir film olan Red Rose Konağını izleminizi tavsiye ederim.

erentcolak

Forumbudur.Com
Üye
Bu listede yer alan filmlerin hiçbiri bana kalırsa korku filmi değil :) Özellikle yabancıların yaptığı korku filmleri nedense benim üzerimde hiç etki bırakmıyor. Gerçekten korkmak isteyen arkadaşlar var ise Dabbe 4 ve Siccin serisini tavsiye ederim. Senaryo itibariyle Siccin bence bir adım önde.