Korean Acne Patch Kullananlar

'Cilt Sorunları' forumunda Asuman tarafından 7 Mart 2018 tarihinde açılan konu

 1. Asuman

  Asuman Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  2
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Sivilceler günümüz gençleri için önemli bir cilt problemi sayılmaktadır. Sadece gençlerde değil yoğun ve stresli hayatlarımızda her yaşta karşılaşma ihtimalimizin olduğu sivilceler zaman zaman büyük ve korkunç bir kabusa dönüşebilmektedir. Her ne kadar cildimizi temizleyip nemlendirici uygulasak da yağlı yiyeceklerden uzak durmaya çalışsak da bazen sivilcelere yenik düşeriz. Cildimizde çıkan kocaman ve kırmızı acı veren sivilcelerden kurtulmanın yolu Korean Acne Patch ile çok daha pratik.

  Korean-Acne-Patch-Kullananlar.jpg

  Korean Acne Patch Nedir?
  Korean acne patch küçük şeffaf banttır. Şeffaf olması sayesinde cildinizde kötü bir görüntü oluşturmaz. Bir paketin içinde bu şeffaf bantlardan yaklaşık 24 adet bulunur. Bu bantlar sivilcenin büyüklüğüne uygunluk göstermesi amacıyla farklı boyutlarda tasarlanmıştır. Küçük (7 mm), orta (10 mm), büyük (12 mm) olarak tasarlanmış bu bantlar acil durum, çok amaçlı ve yoğun bakım olarak da sınıflandırılır. Korean acne patch farklı cilt tiplerine uygun olarak üretilmiştir. Karma, yağlı ve akneli ciltler için Korean acne patch kullanmak uygundur. Aynı zamanda Korean acne patch cildi nemli tutar. Yaralı bölgelere uygulanmaması gerekir.

  Korean Acne Patch Nasıl Kullanılır?
  Önce cildinizin akneli bölgesini temizleyin. Sonra kuruduğundan emin olduğunuzda Korean acne patch'i sivilcenizin üzerine yapıştırın. Gece yatmadan önce bu işlemi yapınız. Sabaha kadar korean acne patch sivilcenizdeki kırmızılığı ve şişliği azaltır. Aynı zamanda aknenin bakteri ve toz gibi maddelerle temasını engeller. Korean acne patch'i sivilceniz küçülünceye kadar uygulayın sonra bandı hafifçe çıkartın. Korean acne patch kullanımından 8 saat sonrasına kadar etkisini gösterir. Korean acne patch cildinizi tahriş etmez ve cildinize herhangi bir zarar vermez. Korean acne patch şeffaf olması sebebiyle makyajlı cildinizin üzerine de uygulanabilir ve garip bir görüntü oluşturmaz.
   
   
 2. Lacmira

  Lacmira Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  21
  Alınan Beğeniler:
  1
  Ödül Puanları:
  1
  ben daha önce denemedim yorumları almak isterim.
   
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş