Komedi Film Önerileri

Canan

Forumbudur.Com
Moderatör
Merhabalar,

Bugün sizlerle son 1 haftadır izlemiş olduğum, izlerken büyük keyif aldığım filmlerin isimlerini paylaşacağım. Konu başlığından da anlaşılacağı üzere sizlere komedi film önerilerinde bulunacağım. Böylece komedi filmlerin arayışında bulunmayacaksınız.

İşte sizlere önereceğim komedi ağırlıklı filmlerin isimleri sırasıyla şöyledi;
  1. War Dogs (Vurguncular)
  2. PK (PeeKay)
  3. Filth (Pislik)
  4. The Wedding Ringer (Çılgın Düğün)
  5. Kardeşim Benim
  6. Kolpaçino Bomba
  7. Pek Yakında
Üst kısımda ismini paylaşmış olduğum filmleri izlerken çok güldüm ve eğlendim. Eğer stresten uzaklaşmak, günlük yaşantınızda izlediğiniz filmden keyif almak isyorsanız o zaman ismini yazdığım filmleri izlemeye koyulun. :)

İnternette küçük bir araştırmayla bu filmlerin full versiyonuna ulaşmanız mümkündür.

Herkese şimdiden iyi seyirler, bolca gülmeler diliyorum.

Prenses

Forumbudur.Com
Moderatör
Bende geçenlerde War Dogs filmini izledim ve gerçekten bir çok sahnesinde güldüğümü söyleyebilirim.

@Canan arkadaşımızın da söylediği gibi gülmek için güzel bir film önerileri olmuş.

Daha önceden duymadığım bir kaç film ismi de var, zamanım olursa izlemeye çalışacağım.

Faydalı bir konu olduğunu düşünüyorum emeğine sağlık!

Zuhal Şener

Forumbudur.Com
Üye
Kardeşim Benim filmini Murat Boz ve Burak Özçivit neşelendiriyor. Pek Yakında filmini ise Cem Yılmaz ayakta tutmuş. Ben ofis ortamında çalıştığım için bazı boş zamanlarımı yerli filmler izleyerek geçiriyorum.

Bizim Türkler komedi, korku ve aksiyon konusunda ne yazık ki sınıfta kalmış durumda. Yabancıların filmleri nedense bana daha iyi geliyor.

Paylaşmış olduğun şu ilk dört filmi zaman buldukça izlemeye çalışacağım. Güzel bir paylaşım olmuş, kendi adıma teşekkür ederim. :oops:

Serkan

Forumbudur.Com
Üye

İzlerken gülmekten kırıldığım yerli komedi filmlerinden biridir. İzlerseniz ne demek istediğimiz anlarsınız. Fragmanı üst kısma ekledim, fragmanda yayınlanmayan ne komik sahneler var...

Filmin ismi: Can Tertip - 2015 yapımıdır. İzlemenizi şiddetle tavsiye ederim. :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Qarizma

Forumbudur.Com
Moderatör

Cem Yılmaz'ın geçen yıl ki bu filmini beğenerek izlemiştim. Dilerseniz bunu izleyebilirsiniz.

Film: 2016 yapımı ve yerli komediler arasında en iyisi bana göre. :)

Hortlak

Forumbudur.Com
Üye

Eğer filmi sinemada izleyecek olursanız üst kısımda paylaştığım filme gitmenizi şiddetle tavsiye ederim.

3 gün önce gittim ve gerçekten filmi başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Tabi yine de beklentileri fazla yüksek tutmayın. :)

Klasik yerli komedi tadında olmuş!

Dilek

Forumbudur.Com
Moderatör
İzlerken gülmekten yıkıldığım filmi (Hep Yek 2) izlemenizi şiddetle tavsiye ederim. İlk serisini izleyin daha sonra bunu izlemenizi öneriyorum. :D

Nurten Aydın

Forumbudur.Com
Üye
Ben Deli Aşk filmini izlemenizi tavsiye ederim. Fragmanını paylaşıyorum belki ilginizi çekebilir.