Keune Saç Boyası Kullananlar

Nehir

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
13 May 2020
Mesajlar
23
Tepkime puanı
2
Günümüzde kozmetik ürünlerin doğallığı oldukça talep gören bir olgudur. Doğal olmayan ve zararlı kimyasal bulunduran ürünlerin satışı günden güne azalmaktadır. Bu yüzden her firma doğal ve yararlı içerikli ürünler üretmeye başlamıştır. Saç ve cilt bakımı ürünlerinde paraben ve SLES bulunmasının zararı apaçık ortaya konulduktan sonra bu maddelerin kozmetik ürünlerde kullanımının durduğu bir gerçektir.

Saç bakımı konusunda son dönemde ülkemizde de büyük yükseliş sağlayan Keune, Color Craving Geçici Krem Saç Boyası ile kullanıcılara pastel tonların güzelliğini sunmaktadır. Saçların yalnızca rengini değiştirmekle kalmayan ürün besleyici içeriğiyle saçlarınızın onarılmasına katkı sağlamaktadır. 150 ml olarak piyasada bulacağınız bu boyalar doğal içeriği ve temiz bileşenleri ile kullanım açısından revaçtadır.

keune-sac-boyasi.jpg


Keune Bu Boyalarla Birlikte Müşterilerine Neler Sunuyor?

Pastel tonlar ile renklendirilmiş saçlar ile karakterinizi somut bir şekilde yansıtmanız için bu boyalar oldukça güzel bir araçtır. Bileşenlerinin iyi ve temiz olması dolayısıyla hem karakterinizi net bir şekilde insanlara gösterebilirken hem de kendinizi iyi hissetmenizi sağlamaktadır.

Pastel tonlar karakterinizi ve yaratıcılığınızı vurgulamanız için size yardımcı oluyorken bir de bu tonları saçlarınızda kullandığınızda yaratacağınız etki sizi güçlü hissettirecektir. İçeriğindeki ipek proteini ve benzeri faydalı maddelerle saçlarınızı canlı tutmaktadır. Bir boyanın kimyasal tahribini asla taşımayan bu ürünler saçlarınızı yıkadıkça yavaş yavaş akmaktadır. Bu sayede hasar oluşumu riskini de ortadan kaldırmaktadır. UV ışınlarından koruma sağladığı için günün her saatinde özgüveninizi sunmanızı kolaylaştıracaktır.
Daha önceden Keune markalı saç boyası kullanıp deneyim sahibi olanlar, kullandığınız boya hakkındaki görüşlerinizi yorumlamak için sayfayı aşağıya kaydırınız.
 

Benzer konular