Kendime Zengin Dürüst Koca Arıyorum

'İlişkiler' forumunda Mira Şeker tarafından 20 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. Mira Şeker

Mira Şeker Forumbudur.Com Ziyaretçi

Başlıktan da anlaşılacağı üzere, kendime dürüst, paralı ve kişiliği oturmuş evlenecek bir koca arıyorum... :oops:

Elimi sıcak sudan soğuk suya sokmaya kıyamayacak beyler neredesiniz?

Artık deli dolu bir hayat yaşamayı bırakmak istiyorum. Açıkçası kendimi eşime ve çocuklarıma adamayı düşünüyorum. Benim gibi temiz düşüncelere sahip olan beylerin yorumlarını bekliyor olacağım. Yalnız yorum bırakacak olan beylerin hayatı ben gibi deli dolu yaşamasını ve maddi durum konusunda iyi olmalarını istiyorum.

Kendine güvenen ve basit düşünceleri olmayan beylerin yorumlarını değerlendirmek için sabırsızlıkla bekliyorum. Aradığım yaş aralığı 28 - 38'dur. :inlove:

Beni tanımanız için biraz kendimden bahsetmek istiyorum;

Adım: Mira
    Yaşım: 27
    Kilom: 60
    Boyum: 1.69
    Saç & Ten Rengi: Saçlarım sarıdır, ten rengim ise kumral.
    Yaşadığım Şehir: İstanbul
    Eğitim Durumum: Üniversite (İşletme Bölümü) mezunuyum.

Resim paylaşmak istemiyorum. Eğer arzuladığım bir beyle tanışacak olursam kamerada görüntülü sohbet edebilirim.

2. Turhan Sancaklı

Turhan Sancaklı Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba @Mira hanım,

Bende yanıma yakışan ve sözlerine güvenebileceğim kadınımı arıyorum. İstanbul'da emlak işi yapıyorum ve 33 yaşındayım. Aslen Çorumluyum ve bundan 5 yıl önce bir evliliğim oldu 2 yıl sürdü. Ayrılma nedenim karşı tarafın bana yalan konuşmasından dolayı olmuştu. Çocuğum yok ve bende siz gibi evlat sahibi olmak istiyorum. Yalnız devir çok değiştiği için çevremdeki kadınlara güvenemiyorum. Bu yüzden internet üzerinde tanışacağım bir bayanla tanışmak ve geleceğe dair adımlar atmak isterim.

Eğer daha önceki evliliğim sizin için sorun olmayacaksa cevabınızı bekliyor olacağım.

Sevgiyle kalmanız dileğiyle.

3. Mira Şeker

Merhaba Turhan bey,

Öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Fakat daha önceden bir evlilik yaptığınız için bu tanışmaya sıcak bakmıyorum. Çünkü ben istiyorum ki, benim gibi henüz evilik yapmamış ve ilk tecrübesini benimle yaşayacak beylerle tanışayım.

Umarım gönlünüze göre birini bulursunuz, sağlıcakla kalın. :)

4. Haydar Keskin

Haydar Keskin Forumbudur.Com Ziyaretçi

Aradığınız erkeğin ben olduğundan hiç şüpheniz olmasın. Tüm aradığınız özelliklere sahip bir erkeğim. Taksim'de tekel bayim var. Beşiktaş'ta kendime ait müstakil bir evim var. Şükürler olsun gelirim iyi bir düzeyde. Yaşım 32, bu yaşıma kadar hiç evlilik yapmadım. 1.81 boyundayım ve 85 kiloyum. Eğer kriterler uygunsa sizi yakından tanımak isterim.

5. Mira Şeker

Merhaba @Haydar Keskin,

Yapmış olduğunuz güzel açıklamaya istinaden sizi tanımak isterdim... Fakat yine de aklımda farklı işi gücü olan ve zamanını bana ve çocuklarına ayıracak bir erkeği tanımak isterim. Lütfen bu konuda beni anlayışla karşılamanızı rica ediyorum.

Ben kendimi eşime ve çocuklarıma adamak istediğim için doğru tercihte bulunmak istiyorum. Hayatımda bir defa evleneceğim, bu da doğru bir erkekle olsun. :)

Sevgilerimle, iyi günler dilerim.

6. Rıza V.

Rıza V. Forumbudur.Com Ziyaretçi

Slm Mira hanım,

Antalya'da yaşıyorum, 34 yaşında galeri işi yapan biriyim. Manavgat bölgesinde oto galerim var ve Kemer'de lokanta işletiyorum. Yazdıklarınız ilgimi çektiği için mesaj bırakmak istedim. Umarım yazdıklarımı olumlu bulur, tarafıma kısa sürede dönüş yaparsınız. Ciddi evliliği düşünen bir eş arıyorum kendime.

Saygılarımla, iyi günleriniz olsun.

7. Mira Şeker

Sizi yakından tanımak isterim. Yalnız ben Antalya'da yaşamak istemem. Belki bir süre orada bulunabilirim, yalnız İstanbul'da doğup büyüdüğüm için bu şehirde yuvam olsun istiyorum. Eğer sizin için uygunsa tarafıma skype adresinizi ya da herhangi sosyal medya hesap adresinizi gönderebilirsiniz.

8. Yusuf Cantürk

Yusuf Cantürk Forumbudur.Com Ziyaretçi

Samsun'da yaşıyorum, 29 yaşındayım ve telefoncuyum yani kendime ait telefoncu dükkanım var. Doğma büyüme Samsunluyum ve 1.79 boyunda 69 kilo, esmer biriyim. Şükürler olsun gelirim çok iyi olmasa da orta derecelidir. Eğer uygun görürseniz tanışıp konuşmak isterim.

9. Sabri Çalışır

Sabri Çalışır Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ankara'da iki evim bir arabam ve marketim var. 34 yaşındayım, daha önceden evlilik yapan biri olarak hayat tecrübem vardır. İlk evliliğimden 6 yaşında bir oğlum var. Eğer ikinizi severim dersen gönül işine varım. Kendinize çok iyi bakmanız dileğiyle.

10. Ferhat Çetiner

Ferhat Çetiner Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben ciddi ilişkilerin adamıyım. Eğer tanışmak isterseniz sizinle görüşebilirim. İstanbul'un Bakırköy ilçesinde petshop sahibiyim. Beylikdüzün'de oturuyorum, 35 yaşındayım. Daha önceden evlilik yapmayan ben, siz gibi sağlıklı düşünen bir eş sahibi olmak istiyorum. Eğer beni tanımak isterseniz telefon numaramı size gönderebilirim. :inlove:

11. Okan D.

Okan D. Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba Mira hanımcım,

Giresun'da yaşayan biri olarak teklifinize talibim. İstanbul'a eğer ciddi düşünecek olursak taşınabilirim. Yaşım 31, kilom 81, boy 1.78, kumral tenli biriyim. Meslek olarak sürücü kursu işletiyorum. Eğer sizin için bu saydıklarım yeterli ise tanışmayı çok isterim. Telefon numaramı gelecek cevabınıza istinaden yorum olarak bırakabilirim.

Saygılarımla.

12. Mira Şeker

Forum üzerinden bir kaç kişiyle skype üzerinden görüşme yaptık. Fakat kriterler uymadığı için konuşmalarımız hep yarıda kaldı. Ben gönül eğlendirecek birini değil, evlenecek birisini arıyorum. Lütfen beni gördükten sonra aklı cinsel ilişkiye gidecek erkekler bana yazmasın. Alımlı bir bayan olduğumu biliyorum, ama ben evlenmek için bu konuyu yayınladım.

13. Demirbey

Demirbey Forumbudur.Com Ziyaretçi

Selam Mira,

İstanbul ve yurtdışında çalısıyorum. İnşaat mühendisiyim. Türkiye’nin sayılı firmalarından birinde CEO’suyum. İstanbul ve Bodrum’da gayrimenkullerim var. Akttif çalışan biriyim. Maddi durumum ve kazancım iyidir. Hiç evlenmedim çocuk yok. Ama yaş olarak kiriterlerinizden biraz büyüğüm. Karar sizindir.

İletişime geçmek isterim.

Bu Sayfayı Paylaş