Karımdan Şüpheleniyorum

'İtiraf Köşesi' forumunda Ferhat T. tarafından 29 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

1. Ferhat T.

Ferhat T. Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhabalar,

Başlıkta belirttiğim üzere karımdan son zamanlarda şüphelenir oldum. Bendeniz Ferhat, 29 yaşındayım ve özel sektörde çalışıyorum. Karımla severek evlenen biriyim ve 5 yıldır iyi kötü evlilik hayatını sürdürmeye çalışıyoruz. Fakat son 1 yıldır kendini iyi hissetmek için mesleğini kaldığı yerden devam ettirmek istedi. Bende fikirlerine saygı duyduğum için çalışmasına müsaade ettim. Yalnız çalışmaya başladıktan 3-4 ay sonra hal ve hareketleri bana karşı değişmeye başladı. Önceleri benim üstüme titrerken şimdi çok farklı yaklaşıyor diyebilirim. Bu durumu şurada sizlere yazmak bile beni çok mutsuz ediyor diyebilirim. Ama yakın dostlarıma yaşadıklarımı anlatamayacağım için tanımadığım sanal kişilere anlatmayı doğru buldum. Şüphelendiğim durumu sizlere kısadan özetlemek istiyorum...

Eşimle bundan 2 ay önce yazlığa gitmek için tatil planları yaptık. Sonra o bana tatile çıkmadan ailesini görmek için 3 günlüğüne şehir dışına çıkmak istediğini söyledi. Bende aile özlemidir diye gitmesine izin verdim. Ben İzmir'den yazlığa direk geçecektim o da direk ailesinin yanından yazlığa gelecekti. Fakat ben yazlığa gittiğimde eşimin benden önce yazlıkta olduğunu gördüm ve hatta bir kaç gün önceden yazlıkta olduğuna dair duyumlar aldım. Kendisine sorduğumda ise bana yazlığa sabahtan geldiğini söylüyor. Ama komşular yazlık ışığının 2 gündür yandığını söylüyor. Hatta yazlığa yabancı bir erkeğin girdiğini söyleyen bir arkadaşımız var. Aklımı kötüye yormak istemiyorum ama eşim herhalde beni aldatıyor. Çünkü kısa bir araştırma yaparak evde beni aldattığına dair delillere ulaştım diyebilirim. Eşim bana yazlığa yeni geldiğini söylüyor, bizi tanıyan 3-4 komşu eşimin 2 gündür yazlıkta olduğunu iddia ediyor. Kime inanacağımı şaşırdım ve nasıl bir yol izleyeceğimi inanın bilmiyorum. :(

Eğer gerçekten beni aldattığını yakalarsam düşünmeden direk boşanma davası açacağım. Şuan karşıma alıp bu konuda onunla konuşmayı da gururuma yediremiyorum. Yıllardır aynı yastığa baş koyduğum insanın böyle bir yola girdiğini düşünmek bile beni içten içe eritiyor. Yaşadığım bu durum karşısında nasıl bir yol izlememi önerirsiniz? Karımı severek evlenmiştim ve onun aldattığına dair bir şeylerle yüzleşmeyi düşünmek bile beni delirtiyor. Bu konuda bana yardımcı olun, yoksa kafayı yememe çok az kaldı. :speechless:

2. Güven

Güven Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kardeş inan ben senin durumuna düşsem herhalde kötü şeyler yapardım. Ne demek ya karımdan şüpheleniyorum? Sonuçta aynı yastığa baş koyduğun insanın güven kokması gerekiyor. Seni az çok anlayabiliyorum, fakat bu şekilde hayat yaşamak ömrünü kısaltır. Bence yakın takipçisi ol ve her yaptığını izlemeye çalış. En küçük hatasını yakaladığın vakit kalemini kır gitsin. Henüz genç sayılırsın ve bundan sonraki hayatında karşına daha çok kısmet çıkar.

Allah yar ve yardımcın olsun, kendine iyi bak.

3. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    96
    Ödül Puanları:
    28
    Böyle bir durum içine girmeniz hiç iyi olmamış. Sonuçta evliliğin temel adımlarından biri güvendir. Ama artık dünyada aldatma olayları hızla çoğalmaya başladı. Bunun başlıca nedenleri; sosyal medya siteleri diyebiliriz. Umarım evliliğinize zarar gelmeden bu durumdan kurtulursunuz.

4. yamyamix

yamyamix Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İnşallah şüphelerin yersizdir. Ama farzedelim ki şüphelerinde haklı çıktın. Hiç kötü şeyler yapma kendini yakma çünkü değmeyecek bir insan için hayatını karartmış olursun. Bu da neye yarar. Onun için direk boşanma davası aç ve bitir bu işi.

Yalnız bir erkek olarak söylüyorum hiçbir kadın kolay kolay aldatmaz. Sakın ha tam emin olmadan bir şeye kalkışma. Ne karşındakinin gururunu kır, ne de kendini küçük düşür. Yüzde yüz emin ol. Dedektif tut iki güne ortaya çıkar.

İnşallah yanılıyorsundur.

5. AyBEROZ

AyBEROZ Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Senden ayrı aile yanına gitmek istemesi , yanlız başına senden önce yazlığa gelmesi, komşuların söyledikleri. direk yüzleşirim ben olsam. Nasıl durabiliyorsun. 27 senelik evliyim eşim benden ayrı 3 gün geçirmemiştir daha. Ki güvensizlik duygusunu hiç ne ben ne eşim yaşayacak bir olay aklımızın ucundan bile geçmedi.Sakın kötü bir harekete yeltenme, şüphelerin doğruysa
    boşarsın olur biter.

6. kaan altay

kaan altay Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kesin sonuca varmadan böyle şeyler düşünmeniz bence doğru değil. Bence detaylı bir araştırma yapın sonra böyle kuruntulara kapılın.

7. Seray

Seray Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Eşinizin mesleği ne?
    Telefonunu sizden gizlermi şifrele mi?
    Stalk yapar mı?

8. Ankaracilingir

Ankaracilingir Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bence hiç doğru düşünmüyorsun, böyle düşünmeye devam edersen ikinizin sonu yakındır. Bence de detaylı araştır sonra kesin sonuca var.

Bu Sayfayı Paylaş