Kadınların Güzellik Sırları Nelerdir?

'Cilt Güzelliği' forumunda Hilal Bayraktar tarafından 8 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

 1. Hilal Bayraktar

  Hilal Bayraktar Forumbudur.Com Moderatör

  Mesaj:
  204
  Alınan Beğeniler:
  90
  Ödül Puanları:
  28
  Kadınların Güzel Kalma Yöntemleri:
  Geçmişten günümüze bakıldığında bir kadın en çok güzel olmaya ve güzel kalmaya önem verir. Çünkü bir kadın ne kadar bakımlı ve genç görünebilirse kendisini o kadar iyi hisseder. Bu yüzden yüzyıllardır türlü türlü teknikler geliştirilmekte ve her türlü yola başvurabilmektedirler. Günümüzde çok fazla güzellik bakım ürünü vardır. Kimyasal kremler, cilt maskeleri, doğal otlarla ve yağlarla hazırlanan maskeler, yüze yapılan botokslar ve diğer yöntemler bunların başında gelmektedir.

  kadin-guzellik.jpg

  Doğal Güzellik Yöntemlerinden Bazıları:
  Kadınlar güzel kalabilmek uğruna doğal yöntemlere çok fazla başvurmaktadır. Antik çağlardan beri doğal olarak türlü türlü yöntemler araştırılmıştır. Bu doğal kaynakların cilde çok fazla yararı vardır. Öncelikle güzelliğin kalıcı sırrı bol su içmektir. Çünkü su doğal bir güzellik kaynağıdır. Bunun dışında bal, zeytinyağı, badem yağı, hindistancevizi yağı, kantaron yağı, süt, muz gibi daha sayılamayacak pek çok besin güzellik kaynağıdır. Bu gıdalarla türlü türlü maskeler ve kremler hazırlanarak güzelliğe güzellik katılabilir.

  Kimyasal Ürünlerle ve Tıbbi Müdahalelerle Güzelleşmek:
  Günümüzde bilimin ilerlemesiyle ve teknolojinin gelişmesiyle yeni yöntemler ortaya çıkmıştır. Maddi imkanı yetebilen ve bıçak altına yatmaktan korkmayan kişiler sık sık hastanelerde ve güzellik merkezlerinde güzelleşmek için servet harcamaktadır. Güzellik firmaları her gün yeni yeni kremler üretmekte, yaşlanma karşıtı ve kırışıklığı önleyici çareler bulmaya çalışmaktadır. Kırışan bölgeleri yok etmek için dolgu maddeleri, botoks yöntemleri, örümcek ağı yöntemleri gibi teknikler bulunmaktadır.

  Tüm bu yöntem ve tekniklere bakıldığında kadınların güzelleşmek için yapamayacakları şeyin olmadığı görülmektedir. Kalıcı bir çözüm asla yoktur, tüm bunlar geçici çözümlerdir. Ancak kadınların bu talebi oldukça ve bilim ilerledikçe bu tarz yöntemler gelişmeye devam edecektir. Güzellik denilince tüm kadınlar her şeyi bir kenara bırakabilir.
   
   
 2. Gumuscukiz

  Gumuscukiz Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  56
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  Gumuscukiz.com, modern muhafazakar takı tarzını benimsemiş hanımların ve beylerin, kendi giyim tarzlarına uygun binlerce seçenek bulabileceği bu alanda Türkiye`nin en iyi Takı, Kozmetik ve Parfümeri sitesidir.

  Gumuscukiz.com 81 ile satış yapmakta olan, ayda 2 milyondan fazla ziyaretçisi bulunan Türkiye`nin en güvenli ve sektöründe en fazla çeşitliliği olanonline alışveriş sitesidir.

  Gumuscukiz.com seçkin markaları ve takı tasarımcılarının özel tasarımları, yüz binlerce kişiye www.gumuscukiz.com aracılığı ile ulaşmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanından ; günlüktakı, erkek takı, cilt bakım, anne ve bebek ihtiyaçları, saç bakımı, düğün aksesuarları, makyaj malzemeleri,makyaj aksesuarları, kişisel bakım,erkek bakım ve özel tasarımlar için bay ve bayanlar gumuscukiz.com`u ziyaret edip, son moda trendleri hakkında fikir sahibi olmakta ve alışveriş yapmaktadır.

  gumuscukiz.com`da150 farklı marka, 10.000’i aşkın çeşit ürün bulunmaktadır.

  Sunduğu çeşit ve marka seçenekleri ile Gumuscukiz.com, kısa süre içerisinde Türkiye`de modern takı tarzını benimsemiş milyonlarca insan için tarzlarını belirleyebilecekleri bir moda referans noktası, markalar için de, indirim öncesi sezon fiyatlarından satış yapabilecekleri bir online platform olmuştur.

  Gumuscukiz.com sitesinde yer alan ürünler profesyonel bir kadro ile özenle seçilir, hazırlanır, en iyi şekilde fotoğraflanarak sizlerin beğenisine sunulur.

  Gumuscukiz.com, koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi ile çalışır.
  Ürünlerinizin www.gumuscukiz.com’da yer alması için;
  info@gumuzscukiz.com adresine e-posta göndermeniz durumunda sizinle iletişime geçilecektir.  Saygılarımızla.

  www.gumuscukiz.com Ekibi…
   
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş