Kadınları Etkileyen Erkek Davranışları

Aysema Alagül

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
10 Kas 2017
Mesajlar
12
Tepkime puanı
1
Konum
Bursa
Nezaket En Çok Erkeğe Yakışır:
Kadınların bir erkekte en çok dikkat ettikleri konu kendisine ve çevresine karşı nazik olmasıdır. Kadınlar detaycı ve çevresini iyi gözlemleyen bir yapıya sahip olduğu için en ufak şeyler bile gözlerinden kaçmayacaktır.

Bir kadının yanında başkasına kaba davranan, sesini yükselten bir adam güven vermeyecektir. Çünkü kadınlar en çok güvene ihtiyaç duyar ve bu kaba davranışlar ileride aynı davranışları kendisine karşı yapacağı hissi uyandırabilir. Dolayısıyla çevresiyle ve ailesiyle nazik ilişkiler kuran bir erkek huzur verir.

kadinlari-etkilemenin-yollari.jpg


Kendini Sevmeyen Başkasını Sevemez:

Kendini seven, kendisine saygı duyan bir erkek bakımlıdır. Kadınlar ise bakımsız erkeklerden hiç hoşlanmazlar. Giydiği kıyafeti özenerek seçen ve üzerinde şık bir şekilde taşıyabilen bir erkek dikkatleri üzerine çeker. Temiz ve şık biri etkileyici yapısıyla pozitif enerji yayar. Kendisi mutlu olduğu için rahatlıkla başkasını mutlu edebilir. Duruşu, bakışı ve diksiyonu bayanların kısa sürede dikkatinden kaçmayacaktır.

Bir Kişi Herkese Karşı Güvenilir Olmalı:
Bilindiği üzere bayanların en çok önem verdiği husus güvendir. Fakat güven konusu üzerinde biraz düşünülmesi gerekiyor. Bir erkek size doğru söylüyor olabilir. Fakat sizin yanınızda herkese karşı yalan söylüyor ise bu yarın bir gün size de yalan söyleyebileceğinin habercisi olabilir. Kadın anatomisi söylenen yalanı hemen hisseder çünkü kadınların kendilerine has bir içgüdüleri vardır ve bu içgüdüler sayesinde karşısında yalan söyleyen biri hemen kendini ele verir

Gülümsemek Önemli:

Gülümseyen insanlara dikkat ediniz hep etrafı kalabalıktır. Çünkü insan güldüğü zaman gözlerinin içi parlar ve bir kadın gözlerini içi gülen bir adama rahatça ilgi duyabilir. Gülümsemenin kendine has bir cazibesi vardır.

Kendinden Emin Olmak:
Oturuşuyla, konuşmasıyla ve en önemlisi hayalleri ile güçlü bir adam portresi çizmek her zaman için işe yarayacaktır. Kadınlar güçsüz adamlardan hoşlanmazlar.
 

Benzer konular