Kadınları Erkeklerden Soğutan Nedenler

Canan

Forumbudur.Com
Moderatör
Kadınlar bir erkekle tanıştıktan sonra karşısındaki erkeğin bazı özelliklerini değerlendirmeye alan cinslerdir. Malum birçoğumuz tanıştığımız ya da hayatımıza alacağımız insanın hayat özellikleri üzerinde yoğunlaşmaya başlarız. Çünkü karşımızdaki kişinin hayata bakış açısı biz kadınlar için büyük önem arz etmektedir. Fakat son zamanlarda kadınların erkeklerden yana rahatsızlık duyduğu bazı nedenleri sırasıyla sizlerle paylaşmak istiyorum...

Kadınları Erkeklerden Soğutan Başlıca Nedenler Şunlardır;
  • Sigara kokusu ve alkol kullanması
  • İlişki yaşadığı kadına zaman ayırmaması
  • İlgisiz olmak ve sevgi gösterişinde eksik kalmak
  • Yalana başvurmak
  • Küfür ve argolu konuşmak
  • Kişisel bakımına önem göstermemesi
  • Paylaşımcı olmaması
  • Meslek sahibi olmaması
  • Gelecek planlarının bulunmaması
Yukarıda saydıklarım dışında sizlerinde erkeklerde eksik gördüğünüz durumları yazılı olarak yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Ben şahsen yukarıda yazdığım durumlarla karşılaştığım erkekten anlık soğurum. Büyük konuşmayayım ama bu yazdıklarıma sahip olan bir erkekle hayat kuramam. :)

Paylaştığım konuya ilişkin bir video paylaşmak istiyorum. Böylece kadınları erkeklerden soğutan diğer nedenleri de öğrenebilirsiniz.

kizilbebe

Forumbudur.Com
Üye
İlk madde dışındakiler doğrudur :D

Doğukan Ayyıldız

Forumbudur.Com
Moderatör
Genelde erkekler oldukları gibi şeffaf bir şekilde kadınlara yaklaşmıyorlar. Durum böyle olunca da soğuma durumları yaşanabilmektedir. Her zaman erkek kendine güvenmelidir ve olduğu gibi kadına yaklaşmalıdır.

Bahar

Forumbudur.Com
Üye
Yalan konuşan ve düzenbaz olan erkeklerden kim soğumaz ki? Bence erkek dediğin delikanlı olacak ve karşısındaki kadına karşı samimi duygularla yaklaşacak.