Kadınlara Özel: Güçlü ve Dik Omuzlar İçin 4 Egzersiz

Gizem

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
3 Ocak 2017
Mesajlar
214
Tepkime puanı
98
Konum
İstanbul
Instagram'da takipçisi olduğum fitness eğitmeni Burçin Alçın, geçen günlerde biz kadınların güçlü ve dik omuzlara sahip olması için çok özel bir program hazırladı. Bende hazırlamış olduğu programın videosunu yazı devamında siz değerli forum takipçilerimizle paylaşmak istedim. Videoda izleyeceğiniz hareketleri doğru bir şekilde yaparak istediğiniz güçlü ve dik görünümlü omuzlara sahip olabilirsiniz.

Unutmayın, dambıl kullanarak yapacağınız bu egzersizleri 3 set x 12 tekrar olarak yaparak sonlandırın. Setler arası geçişlerde 1 dakika gibi kısa bir süre dinlenmeyi ihmal etmeyin.

Güçlü ve Dik Omuzlar İçin 4 Egzersiz (Video)

 

Canan

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
11 Kas 2016
Mesajlar
196
Tepkime puanı
104
Konum
Bodrum
Süper hareketler bunlar. Ramazanı bir atlatalım direk spor salonuna yazılacağım. Çünkü inanılmaz derecede omuzlarım düşük ve kol kaslarım hiç yok denecek kadar az. Keşke kişiye özel program yazacak biri olsa.

Eğer forumda kişiye özel program yazan ve uzaktan eğitim veren biri varsa çalışmak isterim. Çünkü salon ortamında eğitmenlik yapan hocalar eğitimden çok tanışmaya özen gösteriyor. Bu yüzden salon ortamında çalışanlardan destek almak istemiyorum. Bildiğiniz eğitmenler varsa lütfen paylaşın iletişime geçeyim.
 

Sena

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
9 Ocak 2017
Mesajlar
126
Tepkime puanı
57
Konum
Samsun
Kesinlikle videoda anlatılan hareketleri uygulayın. Özellikle boş kaldığınız zamanlar hiç üşenmeden bu egzersizleri uygulayarak hayal ettiğiniz dik omuzlara kavuşabilirsiniz. Son 2 yıldır belli aralıklarla bu hareketleri yapıyorum ve eskiye nazaran çok büyük bir değişim yaşadım. Yakın çevremdekilerin bile dikkatini çekiyor. :D