Kadınlara Özel: Güçlü ve Dik Omuzlar İçin 4 Egzersiz

'Spor' forumunda Gizem tarafından 21 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. Gizem

Gizem Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    88
    Ödül Puanları:
    28
    Instagram'da takipçisi olduğum fitness eğitmeni Burçin Alçın, geçen günlerde biz kadınların güçlü ve dik omuzlara sahip olması için çok özel bir program hazırladı. Bende hazırlamış olduğu programın videosunu yazı devamında siz değerli forum takipçilerimizle paylaşmak istedim. Videoda izleyeceğiniz hareketleri doğru bir şekilde yaparak istediğiniz güçlü ve dik görünümlü omuzlara sahip olabilirsiniz.

Unutmayın, dambıl kullanarak yapacağınız bu egzersizleri 3 set x 12 tekrar olarak yaparak sonlandırın. Setler arası geçişlerde 1 dakika gibi kısa bir süre dinlenmeyi ihmal etmeyin.

Güçlü ve Dik Omuzlar İçin 4 Egzersiz (Video)

Canan ve Nurten Aydın bunu beğendi.

2. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    93
    Ödül Puanları:
    28
    Süper hareketler bunlar. Ramazanı bir atlatalım direk spor salonuna yazılacağım. Çünkü inanılmaz derecede omuzlarım düşük ve kol kaslarım hiç yok denecek kadar az. Keşke kişiye özel program yazacak biri olsa.

Eğer forumda kişiye özel program yazan ve uzaktan eğitim veren biri varsa çalışmak isterim. Çünkü salon ortamında eğitmenlik yapan hocalar eğitimden çok tanışmaya özen gösteriyor. Bu yüzden salon ortamında çalışanlardan destek almak istemiyorum. Bildiğiniz eğitmenler varsa lütfen paylaşın iletişime geçeyim.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş