Kadınlar Neden Orgazm Olamıyor?

'Orgazm' forumunda Nurten Aydın tarafından 7 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. Nurten Aydın

Nurten Aydın Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar,

Bugün tarafıma yöneltilen bir soru hakkında konu paylaşmak istiyorum. Başlıktan da anlaşılacağı üzere benden cevabı istenilen soru ortada!

Bende doğru cevaplamalar da bulunmak üzere bazı kaynaklardan bilgi toplamaya koyuldum. Yalnız edindiğim bilgilere göre: kadınların orgazm olamama sorunu kendilerinden yani bizden kaynaklanıyormuş. Çünkü ilişkiye girmeden önce kadının erkeği üzerinde farklı yaklaşımlarda bulunması şartmış...

Uzmanlara göre, kadınlar ilişkiye girmeden önce ön sevişmeyi kesinlikle yaşamalıdır. Bunun için partnerini alt bölgelere yöneltmeli ve ortamı biraz daha sıcak tutacak yaklaşımlarda bulunulmalıdır. Cinsel ilişkide kadınlar kesinlikle robot gibi durmamalı ve erkeğini cezbetmeyi bilmeliler.

Uzun lafın kısası sizler kadınlık görevini yerine getirdiğiniz sürece zevkin doruklarına çıkmanız kaçınılmaz olacaktır. Eğer başvurduğunuz yöntemlerde bu sorunu ortadan kaldırmaya yetmiyorsa o zaman orgazm tedavisi için uzman yolunu tutmanız gerekebilir.

Forum kuralları konuyu detaya dökmeme izin vermediği için siz neler demek istediğimi anlayın. :rolleyes::inlove:

2. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    96
    Ödül Puanları:
    28
    Bence bu konuda erkeğin daha etkili çözüm yollarına başvurması gerekir. Orgazm olmak için ön sevişme gerçekleşmelidir. Bazıları 5 dk. içinde olsun bitsin mantığı yürüttüğü için böyle durumların meydana gelmesi normal karşılanmalıdır.

Ülkemizde cinsellik sadece ihtiyaç için yapılan şeylerin başında geliyor. Erkek ve kadın milleti cinselliğe biraz duygusallık katması gerekir. O zaman orgazm sorunu da ortadan kalkacaktır. Benim şahsi düşüncem bunlardan yanadır.

3. Dilek

Dilek Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    60
    Ödül Puanları:
    18
    Dünyada 5 bin kadın üzerinde yapılan bir çalışma sonucu, kadınların üçte birlik bölümün hiç orgazm olamadığı tespit edilmiştir. Bazı kadınlar ilişki öncesi ön sevişmeyi uzun tuttukları gibi erkeğin performansını artıracak çalışmalara da özen göstermelidir. Çünkü yaşanacak olan ilişkiler tek taraflı olmamalı ve sakin kafayla yapılmalıdır.

Bence kadınları olumsuz yönde etkileyen ve orgazm olmasına engel olan şeylerin başında stres gelmektedir. :thumbsup:

4. Ben robotum

Ben robotum Forumbudur.Com Ziyaretçi

Erkek kadını beğenmiyorsa başka bir kızı hayal ederek 5 dakika da bitirir işini. :D

5. Goldenm

Goldenm Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Malesef günümüzde millet olarak tabuları yılmaya çalışsakta kadınların bir insan olduğunu ve onlarında erkekler kadar cinsel hakları olduğunu kabullenmek istemiyor erkekler birde cinselligi bilmeden kısa sürede erken boşalma korkusu ile kadına yaklaşırken on sevişmeyi uzun tutmuyor bencilce sadece kendi orgazmını düşünüyor bu yüzden kadınlar orgazm olamadan birliktelik bitiyor malesef bunun sebebi etkenlerin bilinçsiz seksleri tabi kadınlarında bazı tabuları buna tuz biber oluyor

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş