Kadınlar Nasıl Bir İlişki İstiyor?

'İlişkiler' forumunda Dabatay tarafından 5 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

 1. Dabatay

  Dabatay Forum Sahibi Yönetim

  Mesaj:
  367
  Alınan Beğeniler:
  554
  Ödül Puanları:
  92
  Kadınlar Ne İster?
  Kadınların ne istediğine uzun zamanlarca kafa yorulmasına rağmen, hala birisi çıkıp da bunun net bir tanımını yapamamıştır. Kadının istekleri haftalık, günlük hatta anlık bile değişebilir.

  Söz konusu birde erkekler olunca işler bazen tamamen karışabilir.

  Kadınlar beğendiği erkeğin tanımını yaparken ‘’esmer, uzun boylu, sarışın, mavi gözlü’’ vs. gibi kesin ibareler kullansa da tarifin ötesinde biri ile birlikte olmaları da çoğu zaman kaçınılmazdır. Çünkü kadın için asıl önemli olan fiziksel özellikler değil o erkeğin konuşması, davranışları ve ilgisidir.

  Kadının erkekten beklediği güvendir. Kadın güvenmek ister. Her ne kadar şüpheci olsalar da karşısındaki insanın yanında değilken neyi yapıp yapmayacağından emin olmak ister.

  Kadın beğenilmek ister, beğenildiğini de duymak, görmek ister. Bunu da sadece giyinip süslendiği zaman istemez. Çünkü o zaman kendisi zaten biliyordur. Kadın onun için hazırlandğı için doğal haliyle de iltifat duymak ister…

  Kadın sevilmek ister, bazen bir kedi gibi hırpalanarak bazen de bir hayran bakışla… Kadın para ister, kadın anlaşılmak ister, kadın değerli olduğunu bilmek ister, ister, ister… Evet! Kadınlar çok şey ister ama sadece bir tanesini gördüğünde bile ilişkileri için yapabilecekleri fedakârlıkların sınırı olmaz.

  [​IMG]

  Tek Düze İlişki İstenmiyor:
  Sık sık saçında, tırnağında, giyim tarzında değişiklik yapan kadınlar, elbette ki tekdüze bir ilişki de istemezler. İlişkilerinde de ara ara değişiklik isterler elbet… Her gün kebap yenmez arada çöp şişe de kaçmak lazım diye düşünen erkek mantığının aksine, kadınlar aynı kişiden farklı şeyler beklerler…

  Kadınlar Nasıl Bir İlişki İstiyor?
  Kadınlar önce gerçekten sevildiğini hissettiren bir erkek, sonra da karşılıklı güvenin sağlandığı bir ilişki ister. Güvenilen taraf olmaktan çok, güvenen taraf olmak ister. Günümüzde birçok ilişki güven problemi aşılamadığı için bitiş noktasına gelmiştir. Siz siz olun asla sevginizden ödün vermeyeceğiniz gibi karşınızdaki kadına güven kokmaya özen gösterin. Kadınlar güvendiği erkeklere her anlamda sahip çıkarlar.
   
  Handan Aldinç, Aren The Band ve Gizem bunu beğendi.
   
 2. Gizem

  Gizem Forumbudur.Com Moderatör

  Mesaj:
  202
  Alınan Beğeniler:
  89
  Ödül Puanları:
  28
  Biz kadınların istediği tek şey güvenebileceğimiz ve hayatımızı adayabileceğimiz bir erkeğe sahip olmaktır. Bazıları paraya değer verir, bazıları ise kalbinin sesine önem verir. Kadınlarda erkekler gibi ikiye ayrılmaktadır; yürekten sevenler ve sevmeyi bilmeyenler. Bence aşkı sevgiyi lekelemeden aşk yaşamak en doğru olanıdır. Sürekli korku içinde yaşamak huzur ve mutluluk denen şeyleri elimizden alıyor. Bu yüzden benim çiftlere tavsiyem birbirinizi çok sevin ve güveni yıkacak her şeyden uzak durun. Bir ilişkide güven denen şeyi kaybettiğiniz zaman hiç bir şey eskisi gibi tat vermiyor.
   
  Aren The Band bunu beğendi.
   
 3. Aren The Band

  Aren The Band Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  44
  Alınan Beğeniler:
  3
  Ödül Puanları:
  8
  Yazı çok güzel bitmiş. Güven kokmak bence her 2 taraf içinde aynı şey olmalı. İlişkide güven kadar sadakat'da önemli, önemsenmek isteriz evet fazla detay'cı olabiliyoruz, bazen bizim gibi düşünmelerini bekliyoruz. Oysa ki kadın, kırılgan ve narindir. Aynı beyin yapısı ile düşünemiyoruz.
   
  Son düzenleme: 5 Ocak 2018
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş