Kadınlar İçin Evden Para Kazanma Yolları Nelerdir?

'İş & Para' forumunda Dabatay tarafından 23 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

 1. Dabatay

  Dabatay Forum Sahibi Yönetim

  Mesaj:
  369
  Alınan Beğeniler:
  558
  Ödül Puanları:
  93
  Günümüzde en fazla araştırılan konuların başında geliyor ek iş. İnternetin hayatımıza dahil olmasıyla birlikte de evde yapılacak kolları artmaktadır. Bu da özellikle kadınlar için kazanç anlamına gelmektedir.

  [​IMG]

  Ek Kazanç İhtiyacı:
  Kadınların ev ekonomisine katkı sağlama istekleri ya da kendi ihtiyaçlarını karşılama arzusuyla ek iş arayışları günümüzde artmaktadır. Çalışma hayatında olanlar için kazandıklarının yetmemesi, çalışmayanlar için kendi ve evin ihtiyaçlarını karşılamak ve can sıkıntılarını gidermek amaçlı başvurdukları yöntemlerden biridir ek işler.

  İnternet ortamı kullanılarak zahmetsizce para kazanmak mümkün hale gelmiştir. Bu sayede ev hanımları da kendi kazançlarını sağlamak adına bu yöntemlere başvurmaya başlamışlardır. Birçok belediyenin de ev hanımlarını iş hayatına adapte etme amaçlı yaptıkları kampanyalarla evden yapılacak ek kazanca yönelim daha da artmaktadır.

  Ek iş olarak sıklıkla tercih edilen evden yapılan işlerdir. Bunların başında nikah şekeri yapmak, kokulu taş yapmak gibi gün içinde yapılabilecek keyifli ve yorucu olmayan işler gelmektedir. Özellikle çocukları olan hanımların en fazla tercih ettikleri ek kazanç sağlayacakları işlerdir.

  Evde reçel yapımı, kurabiye, pasta yapımıyla da kazanç elde etmek mümkün olmaktadır. Sosyal medya araçları kullanılarak evde yapılan işlerin tanıtımının sağlanması ve çevreye duyurulmaya başlanmasıyla birlikte müşteri bulma imkanı da artmaktadır. Bu sayede hanımlar kendi kazançlarını ev ortamından sağlayabilmektedirler.

  El Yeteneklerinizi Değerlendirin:
  Ek kazanç elde etmek isteyen hanımlar el becerilerinden para kazabilmektedirler. Bunların başında örgü gelmektedir. Özellikle bebek üzerinde örülen tüm hırkalar, yelekler, battaniyeler internet ortamından ya da belediyelerin çeşitli etkinlikleriyle satışa sunulmaktadır.

  Evinizde çocuk bakarak da ek kazanç sağlayabilirsiniz. Çocuk bakımından deneyimli olmanız bu alanda iş bulmanız için yeterli olurken ev de evcil hayvan bakımın da ek kazanç getiren işler arasında yer almaktadır.
   
   
 2. SeerTürk

  SeerTürk Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  4
  Alınan Beğeniler:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Ev hanımlarına yüksek mebla kazandırabilecek sistem mecvut yakında televizyon reklamlarında göreceksiniz çok fazla yayılmadan ekibimize katılın. videolu anlatım mevcut tek yapmanız gereken boş zamanlarda 15-20 saniyelik reklam izlemek!
   
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş