Kabe (Mekke) Canlı Yayın İzle

'Din Kültürü' forumunda Dabatay tarafından 24 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. Bahar

Bahar Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Taşına toprağına kurban olduğum ne güzel görünüyor. Bu görüntüleri izlerken duygulanan biri olarak şunları söyleyebilirim;

Lütfen Müslümanlık görevlerimizi yerine getirelim ve birlik beraberlik yolundan hiç şaşmayalım. Elin gavuru bizi parçalama peşinde ama bizler bu kumpasa düşmeyelim. Beni anlayacağınızı ümit ederek hepinizi selamlıyorum.

2. Nursima

Nursima Forumbudur.Com Ziyaretçi

Dedemin bana hep söylediği şey; kutsal topraklara git ve Müslümanlık görevlerine getir. :( Rahmetli dedem böyle güzel şeylere bizleri yönlendirirdi. Yalnız hayat o kadar acımasız ki, ben dedemi küçük yaşta kaybettim. Bana böyle güzellikleri aşıladığı için ona minnettarım. Allah mekanını cennet eylesin dedecim.

3. Vip Hac

Vip Hac Forumbudur.Com Ziyaretçi

Günümüzde kutsal topraklara sanatçılardan işadamlarına bir çok mecradan 'özel' ziyaretler giderek artmaktadır.Geçtiğimiz sene ülkemizde ki seçkin işadamlarının birçoğunun vip hac hizmetinden faydalandığı görülmüştür.Bu hizmetle konforlu ve seçkin bir seyahatin yanısıra hacı adayları en rahat şekilde ibadetini yerine getirebilir.

Bu hizmeti seçen her 100 kişiden 98 i memnun kaldığını belirtmiştir.

Peki,nedir bu vip hac?

Vip hac ile özel hizmetler hacı adayları henüz ülkemizdeyken başlar.Hacı adayları uçaklarını beklerken rahat ettirilir.Konforlu uçak paketleriyle adayların uzun süren uçak yolculuğu sanki evlerindeymiş gibi rahat geçer.Her bir hacı adayı sanki kendine özelmişcesine hizmetlerden faydalanır.Kutsal topraklarda hacı adayları en yeni ve en konforlu araçlarla taşınır seyahatlerinde rahatlıkları sağlanır.Hacı adaylarının ziyaret yerlerine yakın olan otellerde konaklaması sağlanır.İsteyen hacı adayları Kabe yi gören son derece lüks 5 yıldızlı otellerde konaklayabilir.Vip hac hizmetini tercih eden adaylar lüks otellerde açık büfe yemek hizmetinden faydalanır.Özel rehberlerle ziyaret edilen mekanlar hakkında hacı adayları bilgilendirilir bu sayede adaylar kutsal toraklarda ziyaret ettikleri yerlerin hakkında diledikleri gibi bilgi alabilirler.

Bu hizmet ile Arafat ' dada hacı adaylarının rahatı düşünülmüştür . Arafat ' da normal çadırlarda değil konforlu ve klimalı özel çadırlarda ağırlanırlar.Diledikleri zaman onlar için özel hazırlanan tuvalet ve banyoları kullanabilirler.Adayların yemeklerini oteldeymiş gibi en iyi aşcılar pişirip servis eder.Böylece oteldeki lezzet burada da onlara sunulur.Seyahatlerini en yeni ve konforlu ciplerle gerçekleştirirler.Bu sayede hacı adayları orada ki ibadetlerindede rahat ettirilir.

Kutsal topraklara bu sebeplerden dolayı güvenilir,rahat,ferah,konforlu, bir seyahat için vip hac hizmeti en çok tercih edilen hizmetler arasındadır.2018 yılındada ibadetini yerine getirmek isteyen birçok hacı adayının bu hizmeti seçeceği şimdiden öngörülmekte.

Bu Sayfayı Paylaş