Jungle Muhabbet Kuşu Yemi Hakkında Kullanıcı Yorumları

'Muhabbet Kuşu' forumunda Tekin Yılmaz tarafından 3 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

1. Tekin Yılmaz

Tekin Yılmaz Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar,

Başlıktan da anlaşılacağı üzere benim sizden isteğim bu konu hakkında düşüncelerinizi yorumlamanızdır...

3 gün önce arkadaşımdan muhabbet kuşu hediye geldi. Şimdi kuş için yem almak istiyorum, kaliteli uygun fiyata bir yem olsun diye nette araştırma yaptım. Ancak yaptığım araştırmalara göre en uygun fiyata Jungle markalı muhabbet kuşu yemleri bulunuyor.

Daha önce bu markada yem kullananlar düşüncelerini yorum olarak paylaşırsa sevinirim. Çünkü malum küçük bir can besleyeceğim, bu yüzden seçici olmak istiyorum.

Almayı düşündüğüm Jungle yemin içindekiler; sarı darı, beyaz darı, aspur, nijer, keten, iç yulaf,vitaminli galete parçacıklarından oluşuyor.

1 Kg fiyatı 4 TL olduğu için bana çok uygun geldi, ama yemler hakkında fazla bilgim olmadığı için sizden gelecek cevaplara istinaden sipariş vereceğim.

Şimdiden yorum bırakacak kuş severlere çok teşekkür ediyorum.

2. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    Son zamanlarda adını çok duyduğum ve bir çok petshopta gördüğüm markadır. Geçenlerde 1 Kg olan paketten bende aldım kullandım ve kuşlar beğenerek tükettiler.

Fakat ben 4 TL değil de 6 TL gibi bir fiyata almıştım. İnternetten gelecek olan ürünün son kullanım tarihini kontrol etmeyi unutmazsan herhangi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Jungle'nin şu sıralar bir çok muhabbet kuşları için özel üretilmiş ürünlerini satan onlarca petshop bulunmakta. Kötü bir marka olsa eminim raflardaki yerini alamazdı.

Bu yem hakkındaki düşüncelerim yazdıklarımdan yanadır.

3. Qarizma

Qarizma Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Bizde de 2 adet muhabbet kuşu var, bende bu yemden kullanıyorum. Ekonomik olduğu gibi yemler genelde taze oluyor. Kuşlarım Maşallah yemlikte hiç dolu yem bırakmıyorlar.

Eğer bayat ya da herhangi bir sıkıntısı olsa zaten kuşlar tüketmiyor. Bence al kullan deneyip görerek kendin karar ver.

Piyasada sadece adını kullanıp çok pahalı markalı yemlerden kat kat güzel, hiç şüphen olmasın. :thumbsup:

4. Hortlak

Hortlak Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    @Tekin Yılmaz, şuan bu markanın ürünleri yurt dışına ithal edilmektedir. Bence hiç düşünmeden alabilirsin, bende kullanıyorum bu markanın yemlerini...

Ama yem alırken içindeki tohumları okuyarak almanı tavsiye ederim. Eksik gördüğün tohumu kilo işi alarak yemle karıştırıp içeriğini zenginleştirebilirsin. Ben mesela Jungle yemini alırım içine kırmızı darı falanda eklerim.

Bir de kuşuna haftada bir yumurta maması yapmanı öneririm. :guzel: Muhabbet kuşunla sağlıklı mutlu yıllar dilerim. :inlove:

5. Kurumama

Kurumama Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Birçok petshopum stoklarında bu markalar bitmiş durumda.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş