İstanbul'da Dermatolog Tavsiyesi

Qarizma

Forumbudur.Com
Moderatör
Merhaba Arkadaşlar,

Uzun zamandır yüzümde çıkan inatçı sivilceler yüzünden inanılmaz derecede sıkıntıya girmiş durumdayım. Gözenekler çok geniş, siyah noktalar çoğaldı ve cildim eskisinden daha çok yağlanıyor. Eczacı arkadaşın tavsiyesi üzerine kullandığım yüz yıkama jeli hiç bir etki göstermedi. Bende doğru tedavi yöntemi uygulayıp kısa sürede beni bu sıkıntıdan kurtaracak dermatolog arayışı içindeyim. Piyasada bulunan onca ürüne boş yere para harcamaktan çok sıkıldım. Daha önceden İstanbul'da cilt problemi yaşayıp alanında başarılı doktorunu bulananların tavsiye yorumlarını bekliyorum.

Klinik ortamında tüm işlemleri kusursuz şekilde yapacak doktor isimlerini paylaşmanızı rica ediyorum.

Şimdiden yorum bırakacak arkadaşlara teşekkür ederim.

Rabia

Forumbudur.Com
Üye
Esra Azman Dermatoloji Kliniği, İstanbul'dan en harika cilt hastalığı kliniklerinden biridir. Alanında yıllardır birçok başarıya imza atmış Yrd. Doç. Dr. Esra Azman'a kendinizi teslim edebilirsiniz. Kısa sürede yaşadığınız tüm cilt sorunlarınıza çözüm üretecektir. Kliniğinde son teknoloji lazer cihazları kullanmakta ve her türlü cilt sorunlarına tedavi yöntemi uygulamaktadır. Yıllardır kendisini tanıyorum ve harika ötesi bir doktor.

Aylin

Forumbudur.Com
Üye
Bende yıllardır tek gittiğim doktor Uzm.Dr. Ayça ERTÜRK diyebilirim. Gerçekten çok memnun kalmıştım ve her türlü akne problemlerine karşı çözümler sunabiliyor. İlgisi ve güler yüzlü yaklaşımı sizi de etkileyecektir.

Sanem

Forumbudur.Com
Üye
Yrd. Doç. Dr. Esra Azman'ı dermatoloji alanında tek geçerim. Ekibi ve kendisi her türlü yardımı tarafınıza sunacaktır. Kendisi zaten şeker gibi biri ve yıllardır her cilt problemlerim de kapısını çalarım. Hiç bir zaman olumsuz bir tedavi yöntemi uygulamamıştır. İstanbul'da Güneşli Park AVM yanında 2017 yılında açtığı kendi kliniği bulunuyor. Önceleri Medicine Hospital'de hastalarına hizmet veriyordu.

Seçil Yıldırım

Forumbudur.Com
Üye
Cilt problemi yaşayıp da İstanbul'da Esra doktoru tanımayan yoktur. Hiç düşünmeksizin kendisine tedavi olabilirsiniz. Elinden geldiğince her konuda yardımcı da olmaktadır. Cilt sorunlarının yanı sıra kişisel sorunlarınıza da uzmanlık çerçevesi içerisinde yardımcı olmaktadır. :) Kendisini çok seviyorum...