İstanbul'da Burun Ameliyatı Yapan Devlet Hastaneleri

Nehir

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Ablam geçirdiği küçük bir kaza sonucu burundan darbe aldı. Yaşanılan talihsiz olay sonucu burnunda yamukluk meydana geldi. Bilindiği üzere özel hastanelerde burun ameliyatı fiyatları oldukça yüksek ve bizde devlet hastanesinde ameliyatı yaptırmayı düşünüyoruz. Fakat İstanbul'da hangi devlet hastaneleri burun ameliyatı yapıyor hiç bilmiyoruz. Daha önceden İstanbul'da devlet hastanesinde ameliyat olup memnun kalanların yardımını rica ediyoruz.

İstanbul'da hani devlet hastaneleri burun estetiği ameliyatı yapıyor? Bilgi sahibi arkadaşların yorum bırakması bizi mutlu eder.

Aylin

Forumbudur.Com
Üye
Canım öncelikle ablana çok geçmiş olsun. Bundan 2 yıl önce benim kuzenim Ümraniye Devlet Hastanesinde burun ameliyatı operasyonu geçirdi. Ameliyat sonrası burnu çok güzel oldu ve bugüne kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadı. Dilerseniz küçük bir araştırma yapın ve bu hastanede ameliyat olması için doktor kontrolüne gidin. Gerekli tüm bilgilendirmeyi kontroller sonucu doktorunuz tarafınıza yapacaktır.

Dilek

Forumbudur.Com
Moderatör
@Aylin arkadaşımızın söylediği hastaneyi bende duymuştum. Arkadaşım geçen yıl Ümraniye Devlet Araştırma Hastanesinde ameliyatını olmuştu. Burnu hayal ettiğinden daha güzel oldu. Önemli olan bu durumlarda hastane değil doktorun tecrübesi önemlidir. Ümraniye'nin yanı sıra İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'de birçok kişi tarafından güzel yorumlar almış bilginiz olsun. Ablana Allah acil şifalar versin.

Birsen Aydınlı

Forumbudur.Com
Üye
Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi alanında çok iyi doktorlara sahip. Ücretsiz bir şekilde ameliyatı burada yaptırabilirsiniz. Bende zamanında geçirdiğim trafik kazası sonucu burun ameliyatımı burada olmuştum. Benim doktorum o hastaneden ayrıldığı için isim veremiyorum. Ama ameliyat öncesi gidip kontrol olabilirsiniz.

Qarizma

Forumbudur.Com
Moderatör
İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi'nde ameliyat olmuştum ve doktorum burun etlerini temizlerken estetik yapalım mı demişti bende kabul etmiştim. Allah ondan binlerce kez razı olsun. Şuan burnumun görüntüsünden çok memnunum. Geçen yıl operasyon geçirdim ve tüm masrafları devlet karşıladı. Bence Bahçelievler'deki devlet hastanesi doktorları da alanında uzman kişiler.

Sanem

Forumbudur.Com
Üye
Kanuni Sulten Süleyman Eğitim ve Araştırma hastanesi de çok iyi doktorlara sahiptir. Annem geçen yıl burun ameliyatını bu hastanede olmuştu. Şuan sıkıntısız bir şekilde hayatına devam ediyor.

Seçil Yıldırım

Forumbudur.Com
Üye
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesini araştırmanızı tavsiye ederim. Benimde kardeşim burada ameliyat oldu ve şükürler olsun hiç bir sorunu yok.

Canan

Forumbudur.Com
Moderatör
Yorumlara bakılacak olursa birçok devlet hastanesi bu hizmeti veriyor. Bence size yakın olan bir hastanede ameliyat olsun. Ulaşım konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Sonuçta ameliyat sonrası kontrollere gidip gelecek. :)