iPhone mu Samsung mu?

'Cep Telefonu' forumunda SIRMA tarafından 10 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. SIRMA

SIRMA Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Arkadaşlar,

Son zamanlarda hiç ilgimi çekmeyen konulara takılır oldum. :( Mesela şu sıralar yeni bir akıllı telefon almayı düşünüyorum. Şuan kullandığım (LG) cihazın ömrü bittiği için kendime şöyle adam akıllı uzun ömürlü kullanabileceğim telefon arayışı içindeyim. Çevremdeki kişiler ikiye ayrılmış durumda. Kimi Apple'ın ürettiği iPhone'dan şaşma derken kimisi de Android işletim sistemine sahip Samsung candır gerisi heyecandır diyor. Şimdi bu durum karşısında bende ister istemez iki derede bir arada kaldım diyebilirim.

Eminim bu forumda birçoğunuz teknolojiden yakından ilgileniyordur. Bende bu konu başlığı altında sizlere bir soru sormak istiyorum.

iPhone 6S mi Samsung Galaxy S7 Edge mi?

Sizce hangisine yatırım yapmalıyım? Beni yarı yolda bırakmayacak bir seçimi yapmam konusunda bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. Sizlerden gelecek cevaplara istinaden bir seçimde bulunacağım.

Şimdiden cevaplamada bulunacak herkese teşekkür ediyorum.

2. Special

Special Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle ne tür işlemler sağlıyosun? Sosyal Uygulamalar, Mesajlaşma, İnternet tarayıcısı, Müzik, Video gibi standart işlemler yapıyorsan Samsung al derim. Sarj açısından tatmin edecektir.

İnternet bankacılığı, Kredi kartı üzerinden alışveriş gibi işlemler ve pratik hızlı bir telefon istiyorsan iPhone 6S işini fazlasıla görür.

Mesela ben Ftp erişimi Script düzenlemesi teamviewer gibi bilgisayarda yapılan işlemlerin büyük bir kısmını iphone ile yapabiliyorum.

Eğer benim gibi bir kullanım yapıyosan yine kesinlikle iPhone al derim. Bu işlemleri Android kaldırmıyor ... Karar sizin

3. SIRMA

SIRMA Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Cevabınız için çok teşekkür ederim. Zaten 2 gün önce İphone 8 Plus aldım ve bende sizin gibi düşündüm. Genelde biz kızlar video, foto ve uygulama işlemlerini telde gerçekleştirdiğimiz için iPhone’un bu ihtiyaçlarımı karşılayacağını düşündüm. Teşekkürler.

Alperen ve Special bunu beğendi.

4. Mesut Şimşek

Mesut Şimşek Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    iPhone candır, gerisi heyecandır. ;) Yıllardır iPhone kullanıyorum ve çok memnunum. Hiç şüpheniz olmasın doğru karar vermişsiniz. :thumbsup:

5. Alperen

Alperen Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    ''iPhone candır gerisi heyecandır'' der susarım. En doğru seçimi yapmışsınız. Hayırlı olsun. :)

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş