iPhone / iPad (iOS) için En İyi 5 Ücretsiz Aksiyon Oyunu

'iPhone' forumunda Aykut Demir tarafından 16 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. Aykut Demir

Aykut Demir Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba değerli arkadaşlar,

Bugün sizlerle iTunes üzerinde en çok beğenmiş olduğum 5 ücretsiz aksiyon oyununun adını paylaşacağım.

Uzun süredir kendimin de iTunes üzerinde ücretsiz indirilebilen aksiyon oyunları arıyordum. Daha sonra deneme yanılma yöntemiyle aksiyon oyunları arasında en iyileri temsil eden bir kaç oyunla karşılaştım. Malum artık bilgisayarlardan çok güçlü işlemcilere sahip iPhone, iPad cihazlarımızı kullandığımız için boş zamanları oyun oynayarak geçiren bir toplum olduk. :)

Birazdan yazı devamında paylaşacağım oyunları iTunes üzerinden ücretsiz bir şekilde cihazınıza indirebilirsiniz. Yalnız indireceğiniz oyunların grafikleri yüksek çözünürlüğe sahip olduğu için cihazınız bir süre sonra ısınma yapabilir. Bu durumda endişelenmenize gerek yok, çünkü indireceğiniz oyunlar bilgisayarda oynanılan online oyunlardır.

İşte En İyi 5 Ücretsiz Aksiyon Oyunu

1- Transformers: Forged to Fight

Bana göre en kaliteli Transformers oyunu olan Transformers: Forged to Fight’ta Optimus Prime’ı cihazınız üzerinden yönlendirerek diğer robotlarla dövüşüyorsunuz. Oyun, kaliteli grafikler sunduğu için bence aksiyon adı altında ilk seçiminiz bundan yana olabilir.

2- Need for Speed: No Limits

Need for Speed: No Limits, harika ötesi grafiklerle hazırlanmış, aksiyon-yarış oyunu olarak indirilmeyi bekleyen bir diğer ücretsiz oyundur. Kesinlikle adrenalin tutkusu olanların deneyip görmesini tavsiye etiğim bir oyun diyebilirim.

3- Jetpack Joyride

Jetpack Joyride, aslında bakarsanız yabancısı olduğunuz bir oyun değil. Aynı Mario oyunundaki gibi karşınıza çıkacak olan tüm engelleri hızlıca geçip yolunuza devam etmek. Oyun gittiği yere kadar gidiyor ve herhangi bir mutlu sonu yok diyebilirim. :D

4. Trials Frontier

Trials Frontier, vahşi batı üzerinde kurgulanan motorsiklet yarış-aksiyon oyunudur. Oyun mantığının çok basit olduğunu söyleyebilirim. Tek yapmanız gereken motor üzerinden düşmeden yolu katetmek. Şahsi iPhone cihazımda olmazsa olmaz oyunlarımdan biridir.

5- Into the Dead

Into the Dead, korkuyu ve aksiyonu sevenler için kurgulanmış bir oyundur. Bu oyunu oynamaya başladığınızda korkacağınızı ve bazı bölümlerde kesinlikle heyecanlanacaksınız. Oyun gereği mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmanız gerekiyor. Zombi oyunu severler için kurgulanmış bu oyunun bağımlısı olacaksınız.

Yukarıda paylaştığım tüm oyunları cihazıma indirerek oynadım ve hepsi benden tam puan alan oyunlardır.​

Nazlıcan bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş