iPhone 7 / iPhone 7 Plus / iOS 10 Hazır Duvar Kağıtları

Dabatay

Forumbudur.Com
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.forumbudur.com
Merhaba Arkadaşlar,

Hatırlarsanız Apple, iPhone 7 / iPhone 7 Plus modellerini kısa süre önce iOS 10 işletim sistemiyle piyasaya çıkarmıştı. iOS 10 ile birlikte gelen bir çok özelliğin yanı sıra, göze çok hoş gelen duvar kağıtları da olmuştu.

Bende istediğiniz model cihazda kullanabileceğiniz o güzel duvar kağıtlarını yazının devamına ekliyorum. İsteyen istediği duvar kağıtlarını indirip, telefon ekranını renklendirmeye koyulabilir. :thumbsup:

Bu duvar kağıtlarını orijinal kalitede indirmek için aşağıda verilen bağlantıları kullanabilirsiniz.

iPhone 7 / iPhone 7 Plus Orjinal Duvar Kağıtları

ios_10_wallpaper-021.jpg ios_10_wallpaper-020.jpg ios_10_wallpaper.jpg ios_10_wallpaper-001.jpg ios_10_wallpaper-002.jpg ios_10_wallpaper-003.jpg ios_10_wallpaper-004.jpg ios_10_wallpaper-005.jpg ios_10_wallpaper-007.jpg ios_10_wallpaper-008.jpg ios_10_wallpaper-009.jpg ios_10_wallpaper-019.jpg ios_10_wallpaper-017.jpg ios_10_wallpaper-018.jpg
İstediğiniz görselin üzerine gelerek "Kaydet" seçeneğini kullanın ve galeriye kayıt olan görseli arka plan olarak ayarların.

DieseL

Forumbudur.Com
Üye
Paylaşım için teşekkürler,

Fakat hızlı resim gibi sitelere yüklerseniz eğer duvar kağıtlarının kalitesi bozulmayacaktır.

Bu tür sunuculara yüklediğinizde görüntü kalitesi bozulmaktadır.

Ek olarak bende sunmak istiyorum alttaki şekilde eklemenin sebebini üstte belirttim zaten :)

Dabatay

Forumbudur.Com
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.forumbudur.com
Paylaşım için teşekkürler,

Fakat hızlı resim gibi sitelere yüklerseniz eğer duvar kağıtlarının kalitesi bozulmayacaktır.

Bu tür sunuculara yüklediğinizde görüntü kalitesi bozulmaktadır.
Belki haklısınız, öncelikle bilgilendirme için teşekkür ederim...

Ama hızlı resim tarzı siteler bir süre sonra sunucuda bulunan dosyaları silebiliyor. Bu da sayfayı ziyaret edecek kişilerin işini görmeyeceği için mecburen bu yola başvurmaktayım.

Daha önceleri bir çok forum sitesinde bu tarz durumlar karşısında tecrübe edindiğim için böylesinin doğru olacağını düşünmekteyim. :thumbsup:

DieseL

Forumbudur.Com
Üye
Belki haklısınız, öncelikle bilgilendirme için teşekkür ederim...

Ama hızlı resim tarzı siteler bir süre sonra sunucuda bulunan dosyaları silebiliyor. Bu da sayfayı ziyaret edecek kişilerin işini görmeyeceği için mecburen bu yola başvurmaktayım.

Daha önceleri bir çok forum sitesinde bu tarz durumlar karşısında tecrübe edindiğim için böylesinin doğru olacağını düşünmekteyim. :thumbsup:
Bu kadar hassasiyet ile yaklaşıyorsunuz demek. :)

O zaman kendi FTP adresinize yükleyerek linkleri belirtin, eğer ki bu forumun amacı kaliteli ve düzenli paylaşım sağlamak ise bu konuya da özen gösterilmeli. :)

Dabatay

Forumbudur.Com
Yönetici
Admin
Web sitesi
www.forumbudur.com
Bu kadar hassasiyet ile yaklaşıyorsunuz demek. :)

O zaman kendi FTP adresinize yükleyerek linkleri belirtin, eğer ki bu forumun amacı kaliteli ve düzenli paylaşım sağlamak ise bu konuya da özen gösterilmeli. :)
Bu tarz konulara hassas yaklaşmamın amacı, tamamen çöp forum sitesi oluşturmamak içindir. Bilindiği üzere piyasada konulara eklenen görsellerin olmadığı bir çok forum sitesi mevcut. Bu yüzden elimden geldiğince daha dikkatli konu paylaşımları yapıyor, üyelerin konularını kendim bizzat takip ediyorum.

Belki çok uğraş gerektiren bir iş olacağını düşünmektesiniz, ama ben bu yola başlarken kendimce kararlar aldım. Umarım beni anlayışla karşılarsınız. :)