iPhone 5S Touch ID Sorunu

'iPhone' forumunda Serkan tarafından 15 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar,

Bu başlık altında sizlere bir sorum olacak...

Kardeşimin iPhone 5S telefonu var. Telefonu yere düşürdüğü için ekran tuzla buz oldu ve sadece gökkuşağı renginde ekranda görüntü meydana geliyordu. Sonra bu cep telefonu tamirciye verdik. Tamiri yapan kişi 1. kalite ekran taktı. Daha sonra ekranı takan kişi telefonun touch id tuşunun çalışmadığını söyledi. Telefonu açtığımızda da ekrana parmak izi bölümü etkinleştirilemiyor uyarısı geldi.

Şimdi biz bu parmak izini nasıl okutabiliriz? Şuan aktifleştirmek istediğimde parmak izini görmüyor. Daha önceden bu durumla karşılaşıp çözüm bulan arkadaşların yardımını bekliyorum.

2. Dabatay

Dabatay Forum Sahibi Yönetim

Alınan Beğeniler:
    558
    Ödül Puanları:
    92
    Merhaba @Serkan bey,

Yaşadığınız bu sorun hakkında az önce bir konu paylaşımında bulundum. İsterseniz aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak konu içeriğini gözden geçirebilirsiniz.

https://www.forumbudur.com/konular/touch-id-sorunu-nasil-cozulur.930/

Konu hakkında sormak veya öğrenmek istediğiniz herhangi bir şey olursa tarafıma PM gönderebilirsiniz.

Saygılarımla,
    İyi akşamlar dilerim.

Serkan bunu beğendi.

3. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam yardımınız için çok teşekkür ederim. Paylaştığınız konu sayesinde Touch ID sorununu çözdüm. Bir de Genel > Erişebilirlik > Ana Ekran Düğmesini açtım sorunu ortadan kaldırdım. Eğer benim gibi Touch ID sorunu yaşayan olursa @Dabatay'ın paylaştığı konuyu gözden geçirin.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş