İnternetten Programsız Video Kesme

Hortlak

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
12 Kas 2016
Mesajlar
55
Tepkime puanı
54
Konum
Eskişehir
Merhaba Forumbudur Dostları,

Günlük hayatımızda bilgisayarımızda bulunan videoları kesme ihtiyacı duyarız. Artık video kesme işlemini yapmak için bilgisayarınıza program indirmenize gerek yok!

Herhangi bir videonun istemediğiniz bölümünü rahatlıkla kesebileceğiniz online video kesici siteler bulunmaktadır. Ancak bazı kişiler bu konuda bilgi sahibi olmadığı için bu başlık altında konu açmayı doğru buldum...

Yapmanız gerekenleri yazının devamında sırasıyla yazacağım. Böylece istediğiniz videoları pratik yoldan kesmeye koyulabilirsiniz.
  • İlk öncelikle Google, Yandex vb. arama motoruna "Online Video Cutter" yazın. Sayfa başındaki bağlantıyı tıklayarak web sitesini açıyoruz.
  • İkinci adımda da giriş yaptığınız sitedeki "Dosyayı Aç" butonunu tıklıyoruz.
  • Site seçtiğiniz videoyu sistem üzerine yüklemeye çalışırken internet hızınıza göre bir kaç dakika beklemeniz gerekebilir.
  • Video yüklendikten sonra karşınıza videonuzu kesmeniz için çubuk şeklinde seçenek gelecek. Siz kesmek istediğiniz videonun bölümünü seçin ve daha sonra kesme işlemi için gerekli seçimi yapın.
  • Bir kaç dakika içinde kesim işlemi tamamlanan videoyu bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İşte hepsi bu kadar! :thumbsup:
Konu hakkında sormak ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir şey olursa lütfen tarafıma yorum bırakın. :)