Instagram'da Takipçi Arttırma Nasıl Yapılır?

RamazaN

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
26 Eyl 2017
Mesajlar
20
Tepkime puanı
11
Konum
İstanbul
Instagram'da popüler biri olmak için takipçi sayınızın yüksek olması gerekir. Bunun için Instagram'da takipçi sayınızı artırmak için piyasada ücretli - ücretsiz yardım alabileceğiniz birçok uygulama bulunmaktadır. Fakat takipçi sayınızı en güvenli yoldan artırmak için paylaştığınız fotoğrafların altına popüler etiketler eklemelisiniz. Instagram'da yer alan etiket (tag) özelliğini kullanarak #istanbul, #ankara #iyigeceler #tbt gibi popüler etiketleri kullandığınızda paylaşımlarınız daha fazla kişi tarafından görüntülenecek, paylaşımlarınız beğeni toplayacak sizde takipçi kazanacaksınız.

Kesinlikle takipçi çoğaltma sitelerinden faydalanmayın. Çünkü bu tarz takipçi gönderen siteler, sizin adınıza hesabınızı yöneterek farklı kişileri takip edip beğeni gönderebiliyorlar. Doğal yöntemle takipçi kazanmak istiyorsanız yazı başında anlattığım yöntemi deneyin. Bu yönteme alternatif olarak Instagram fenomeni kişilerin paylaşımları altına dikkat çeken yorumlar bırakarak da farkındalık yaratabilirsiniz. :)
 

kayrna

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
23 Ağu 2019
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Sosyal medya hesabınızı için Instagram takipçi hilesi aracımız sizlere ücretsiz takipçi kazanma fırsatı veriyor. Ücretsiz sunulan aracımız ile aktif ve gerçek instagram takipçi kasma yapabilirsiniz. Aracımız çok sayıda takipçinin bir yazılım sayesinde yollanması ile yapılan hileli bir yöntemdir. Genellikle bedava takipçi arttırma sitelerinde sizden sisteme giriş yapmanızı isterler. Sunmuş olduğumuz araçta şifresiz ve tamamen güvenli bir şekilde gerçek türk takipçi alabileceksiniz.
 

Benzer konular