Instagram Şifremi Unuttum! Yeni Şifreyi Nasıl Alabilirim?

'İnstagram' forumunda Tekin Yılmaz tarafından 27 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. Tekin Yılmaz

Tekin Yılmaz Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    Instagram şifrenizi unuttuysanız aşağıdaki adımları izleyerek hesabınız için yeni şifre oluşturabilirsiniz.
    • İlk öncelikle Instagram uygulamanızı çalıştırın.
    • Daha sonra "Giriş yapmayla ilgili yardım al" seçeneğine dokunun.
    • Karşınıza gelecek ekrandaki satıra kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi yazarak "Giriş Bağlantısı Gönder" butonuna dokunun.
    • Eğer e-posta adresi ya da kullanıcı adınızın ne olduğunu hatırlamıyorsanız giriş bağlantısı alabilmek için telefon numaranızı da kullanabilirsiniz.
    • Şifrenizi telefon numarası ile yenilemek için "Bunun yerine telefon numarası kullan" yazılı alana dokunmalısınız.
    • Açılan ekrandaki satıra +90 ile başlayacak şekilde numaranızı girin ve "Şifre Yenileme Bağlantısı Gönder" seçeneğine dokunarak, şifre yenileme işlemine başlayabilirsiniz.
    Yukarıda anlatılanların dışında aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak da şifre yenileme işleminin alternatif yollarını anlatan konuyu gözden geçirebilirsiniz.

Handan Aldinç bunu beğendi.

2. _mehmetgul65_

_mehmetgul65_ Forumbudur.Com Ziyaretçi

Hesabıma bir türlü giremiyorum ne yaptıysam bir türlü olmuyor, lütfen birisi yardım etsin çıldıracağım. Neden hesabıma giremediğimi anlamıyorum ama anlaşılan e-posta adresimi onaylamadığım için Instagram hesabım askıya alındı diye düşünüyorum.

3. Dargman69

Dargman69 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam anlattığınız yöntemleri denedim ancak işe yaramıyor. Yok mu başka çözümü yardım edin lütfen.

arkadaşlar şuradaki yöntem ile sorunu çözmdüm. sizinde işinize yarar diye site linkini veriyorum

instagram-sifremi-unuttum-e-postami-bilmiyorum/

4. Esmadikalhiranur

Esmadikalhiranur Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bilgiler çok işime yaradı teşekkür ederim.

5. nbrknk21

nbrknk21 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1

6. kaan altay

kaan altay Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bende bu bilgiler doğrultusunda hesabıma ulaştım, Allah razı olsun.

7. Hakanbdr97

Hakanbdr97 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Emeği geçen arkadaşa çok teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş