Instagram Şifremi Unuttum! Yeni Şifreyi Nasıl Alabilirim?

Tekin Yılmaz

Forumbudur.Com
Üye
Instagram şifrenizi unuttuysanız aşağıdaki adımları izleyerek hesabınız için yeni şifre oluşturabilirsiniz.
  • İlk öncelikle Instagram uygulamanızı çalıştırın.
  • Daha sonra "Giriş yapmayla ilgili yardım al" seçeneğine dokunun.
  • Karşınıza gelecek ekrandaki satıra kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi yazarak "Giriş Bağlantısı Gönder" butonuna dokunun.
  • Eğer e-posta adresi ya da kullanıcı adınızın ne olduğunu hatırlamıyorsanız giriş bağlantısı alabilmek için telefon numaranızı da kullanabilirsiniz.
  • Şifrenizi telefon numarası ile yenilemek için "Bunun yerine telefon numarası kullan" yazılı alana dokunmalısınız.
  • Açılan ekrandaki satıra +90 ile başlayacak şekilde numaranızı girin ve "Şifre Yenileme Bağlantısı Gönder" seçeneğine dokunarak, şifre yenileme işlemine başlayabilirsiniz.
Yukarıda anlatılanların dışında aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak da şifre yenileme işleminin alternatif yollarını anlatan konuyu gözden geçirebilirsiniz.

Dargman69

Forumbudur.Com
Üye
Hocam anlattığınız yöntemleri denedim ancak işe yaramıyor. Yok mu başka çözümü yardım edin lütfen.

arkadaşlar şuradaki yöntem ile sorunu çözmdüm. sizinde işinize yarar diye site linkini veriyorum

instagram-sifremi-unuttum-e-postami-bilmiyorum/