Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur?

Nazlıcan

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
19 May 2017
Mesajlar
108
Tepkime puanı
57
Konum
Kayseri
Öncelikle mobil cihazlarınıza yüklü uygulama üzerinden Instagram hesabınızı dondurmanızın mümkün olmadığını bilmenizi isterim. Instagram'da hesap dondurma işlemlerini bilgisayar üzerinden ya da telefonunuzun web tarayıcısı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Fakat Instagram'ın uygulaması üzerinde dondurma işlemini gerçekleştiremediğinizi unutmayın. Birazdan yazı devamında paylaşacağım bağlantıyı herhangi bir web tarayıcısı ile açıyor ve açılacak sayfada hesabınızı dondurmak istediğinize dair bir seçimde bulunuyorsunuz, hepsi bu kadar.
Bu link sayesinde hesabınızı geçici olarak askıya alabilirsiniz. Yalnız hesap dondurma işleminden sonra hesabınıza 24 saat boyunca giriş yapamazsınız. Ayrıca askıya aldığınız hesabınızı tekrar aktive etmek için mobil uygulama üzerinden hesabınıza bağlanmanız gerekiyor. Web tarayıcısı üzerinden giriş yapamaz, hesabı hiç bir şekilde tekrar aktive edemezsiniz.
 

Cenksever71

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
11 Haz 2018
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Anlatımınız için teşekkür ederim. Bu anlatımı görsel olarak yapmak için instagram dondurma yöntemini kullanabilirsiniz.
 

Online01

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
22 Haz 2018
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
İnstagram hesabınızı kapatmak istiyorsunuz ama bir yandan da hesabım her zaman erişebileceğim, istediğim zaman tekrar aktif edebileceğim bir şekilde kapansın diyorsanız İnstagram hesabınızı dondurabilirsiniz.

İnstagram hesabınızı dondurarak hiç bir fotoğraf,takipçi kaybı olmadan eski haline getirebileceğiniz şekilde kapatabilirsiniz. Böylece tekrar hesabınızı aktif etmek istediğinizde, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. İnsanın başına her türlü duygusal olay gelebiliyor. Böyle durumlarda duygularımıza yön veren ilk şey sosyal medya olduğu için İnstagram hesabını kapatmak isteyebiliyoruz.

https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/

Ancak her duygu geçiçi olduğundan öfkemiz,sinirimiz,üzgünlüğümüz bir zaman sonra geçecektir ve kapatılan İnstagram hesabının pişmanlığı duygularımızın yerine geçecektir. Pişman olmamak adına İnstagram hesabını dondurmak en fazla tercih edilen hesap kapatma yöntemidir.

Kaynak: https://www.teknocard.com/instagram-hesap-dondurma-kesin-cozum/
 
Son düzenleme:

Dargman69

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
19 Nis 2018
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Arkadaşlar şu sitedeki yöntemi uyguluyorum. acaba yanlış bir işlem mi var. hesabı dondurmama rağmen hala hesabım açık gözüküyor.
 

meltem34

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
19 Ağu 2018
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Instagram hesabını dondurmak ve tamamen silmek artık eskisi kadar kolay değil.
 

Benzer konular