İnstagram Gizli Hesabın Fotoğrafları Nasıl Görülür? İnstagram Dedektifliği!

TeknoCan

Forumbudur.Com
Üye
İnstagram, hepimizin en çok kullandığı sosyal medya platformudur desek muhtemelen abartmış olmayız. Facebook’un ve Twitter’ın bile pabucunu dama attıran İnstagram, yediden yetmişe herkes tarafından kullanılıyor. Her geçen gün geliştirilen İnstagram’ın bir özelliği de hesabı gizlemeye izin vermesidir. Eğer videolarınızı ve fotoğraflarınızı takipçilerinizden başkasının görmesini istemiyorsanız bunun için hesabınızı gizleyebilirsiniz. Fakat bunu kendimiz için tercih etsek bile başkaları söz konusu olduğunda işimize gelmez. Çünkü birinin neler paylaştığını görmek istiyorsak hesabı gizli olduğu takdirde göremeyiz. Peki ama, “eski sevgilimin neler paylaştığını nasıl göreceğim?” ya da “ben birini takip etmek istemiyorum ama onun gizli İnstagram hesabını görmek istiyorum” diyor olabilirsiniz.

Peki gizli İnstagram hesabı görülebilir mi?

Maalesef bu soruya olumlu bir yanıt vermemiz mümkün değildir. İnstagram gizli hesap görme yöntemi diye bir şey şu an için yoktur. Bunu yaptığı iddia edilen çeşitli uygulamalar olsa da bunlar virüslüdür ve telefonunuza zarar verecektir. Gerçi eskiden böyle bir şey mümkündü; masaüstünden İnstagram’a girip gizli hesabı aratarak profilindeki “daha fazla göster” seçeneğinden hesap gizli de olsa gönderilerini görebiliyorduk. Fakat İnstagram gözünü açtı, olayı çaktı ve hemen bu açığı kapattı. Yani artık bu yöntem de işe yaramaz bir hale geldi. Ancak hesabı gizli olan birinin paylaşımlarını görmek istiyorsanız onu başka bir İnstagram hesabı açarak oradan eklemeniz önerilir. Yahut ortak arkadaşınız varsa ondan yardım isteyebilirsiniz.
instagram-gizli-hesap.jpg

Yukarıda yazmış olduklarıma ek olarak şunları söyleyebilirim;

Teknolojinin gelişmesi ve sürekli güncellenen altyapılar sayesinde artık yabancı kişiler sizin gizli olarak kullandığınız hesaplara erişemezler. Çünkü sistem açıkları sürekli tespit edilmekte ve gerekli çalışmalarla düzeltilmektedir. Dünyanın en popüler sosyal medya sitelerinde bu durumları yaşamanız emin olun söz konusu bile olamaz. Tüm haklarınızı, paylaşımlarınızı isteğiniz doğrultusunda herkesten gizleyebilirsiniz.

Peki siz İnstagram hesabınızı gizliyor musunuz ve neden?

Sorunun cevabını paylaşmak için sayfa altında bulunan yorum bölümünü kullanabilirsiniz.