İnci Partikül Ağda Kullananlar

'İstenmeyen Tüyler' forumunda Kader tarafından 17 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. Mavidaktilo

Mavidaktilo Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben de kullandım bu ürünü uzun tüyleri kökünden alıyor ama kısa tüyleri kesinlikle almıyor hiç tavsiye etmiyorum.

2. Cansupkk

Cansupkk Forumbudur.Com Ziyaretçi

İnanın yazmazsam içimde kalacaktı ürünün sayfasına aşagıda yazdıklarımı yorum olarak attıgım için beni engellediler halbu ki iyi ve kötü yönlerini söylemiştim engellenecel birşey yazmadım. Ürünüm geldi diye fotograf atıp harikasınız mükemmelsiniz diye pohpohlamamı beklediler sanırım neyse ben şu instagramda dolaşan inciağdaofficial isimli hesaptan aldım ürünü 2 kutu aldım makineyle 90 tlye geldi.yeşil be pembe renkli olanlardan aldım.2 kutu olanını aldım ki begenemezsem 4 kutu çöpe gitmesin diye.Makine gayet güzel ısıtıyor.Ürüne gelirsek açıkcası ben daha yoğun kalın yapılı bekliyordum ama sir ağda gibi.Sürünce 5 saniyede kuruyor.1 paketin yarısından biraz azını boşalttım makineye.İlk bacagıma sürdüm ürün çok ince oldugu için ürünü alıp çubugu ne kadar hızlı hızlı çevirsemde çubuga fazla ürün gelmiyor yani öyle videolarda ki gibi bacaga boydan boya sürüp 1 seferde cekmeniz mümkün değil 5cm falan en fazla sürülüyor o yüzden bacak gibi geniş bi yüzeyde ben bunu ürünü kullanmam açıkcası cok uzun sürer.he çekiyor mu derseniz evet sürdügünüz yerde ki kılların %80nini alıyor ama acıtıyor da az acıtıyor acısız falan gibi birşey asla söz konusu değil.Ürün kalın sürülmüyor diye sürdügüm yerine üstüne 2-3 kere sürdüm agdayı kalınlaştırdım ama genede acıyor.Baktım kol bacakta ugraşılcak gibi değil koltukaltıma denedim 2 parça halinde sürdüm hakkaten muazzam aldı sürdügün yeri tertemiz yaptı bu konuda hakkını yiyemem ama çokta acıdı soymaktan ziyade o acıyla sır agdayi çeker gibi cekmek zorunda kaldım.Diger güzel tarafı kıyafete bulaşınca hemen kurudugu için kabuk gibi cıkıyor hemen leke yapışkanlık yapmıyor.Benim bundan sonra sadece koltukaltım için kullanıcagım bi ürün açıkcası çünkü çok çabuk bitiyor bi paket ürün 2 bacaga yeter mi süpheliyim açıkcası.Bi daha alır mıyım pek zannetmiyorum bu kadar para vermeye gerek yok o kadarcık ürüne 90 tl verilmez zaten müşteri memnuniyeti umurlarında değil öyle olsa bana mesaj atıp yardımcı olabilirlerdi engellemek yerine.Bana kalırsa hiç gerek yok arkadaşlar farklı ağdalara yönelin

3. Nazlı123

Nazlı123 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben hiç inanmıyorum böyle yorumlara deneyip görmek lazım.

4. Nilgün

Nilgün Forumbudur.Com Ziyaretçi

Denedim çok faydalı bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

5. Pel

Pel Forumbudur.Com Ziyaretçi

6. Pel

Pel Forumbudur.Com Ziyaretçi

Numarasini verebilir misiniz

7. Nurgül

Nurgül Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben iki kere sipariş verdim ilk verdiğim guzeldi fakat makinesi fazla dayanmadı ikinci verdiğimin de istek üzerine değiştirttim makinesi güzel ama bu sefer de boncuklar ıyi değil doğru bi adresten almak en iyisi sanırım yapış yapış oldu

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş