İnci Partikül Ağda Kullananlar

'İstenmeyen Tüyler' forumunda Kader tarafından 17 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. Masalll2335

Masalll2335 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ürünü sipariş verip aldın mı?

2. Melda Tanrıverdi

Melda Tanrıverdi Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    İnternetten yaptığım araştırmalara göre herkes farklı telden çalıyor diyebilirim. Bende bugün 3 adet sipariş ettim bakalım kullandıktan sonra ürün hakkında düşüncem ne olacak bekleyip göreceğiz. Ama olumsuz yorumlar açıkçası beni biraz işkillendirdi. Yalnız birçok bayan arkadaş ürünle ilgili çok olumlu şeyler yazmış. Bakalım kullandıktan sonra gerçekleri göreceğim.

3. Pınar

Pınar Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kızlar kullandım ve çok memnunum beğenmeyenlere şaşırıyorum.

4. Tugba

Tugba Forumbudur.Com Ziyaretçi

Hangi marka kullandınız acaba bende almak istiyorum.

5. Ceren

Ceren Forumbudur.Com Ziyaretçi

Sakın almayın pişman olursunuz ben aldım geri iade etmek istedim müşteri hizmetlerini aradım kadın bağıra bağıra konuştu iade alamayız diye kesinlikle uzak durun!!!

6. ecem

ecem Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kesinlikle söylediklerinize katılıyorum. Bence de bu ürünü alan pişman olur. Ben kullanım talimatına göre uygulama yaptığım halde tüyleri almadı.

7. Dlrshn

Dlrshn Forumbudur.Com Ziyaretçi

BERBAT... Bir kere acıtmıyor diyor resmen ağda kadar acıtıyor ayriyeten aldıktan sonra aldığınız yerde parmağınızı gezdirince jiletle alınmış gibi bir şeyler batıyor. Sakın almayın paranıza yazık!

8. özo

özo Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben kullandım ve ben sarışınım tüylerim ince olduğu için epilasyon lazer işe yaramıyor. Ama ben bu anlattığınız ağda ile bıyıklarımı bile alıyorum ki gerçekten alıyor bende sizin gibi düşünerekten almıştım. Ama yanıldım benim ağdam güzel çıktı belki pudralısını almışsınızdır o yüzden böyle olmuştur. Ben kullanıyorum ve Kıbrıs'ta yaşayan arkadaşlarıma da yapıyorum lojmanda hepsi memnun, hepsi de sipariş verdi. Ama resmi sitesinden, isterseniz benim sipariş verdiğim numarayı atabilirim. Çok pahalı değil deneyebilirsiniz köküyle beraber aldı.

9. özo

özo Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bende kullandım bende çok memnunum tv izlerken bile yapıyorum acısı az bıyık tüylerimi bile alıyor.

10. kerime

kerime Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ağda makinasının ağdayı ısıtması uzun zaman alıyor. Ayrıca ağda kısa ve ince tüyleri alamıyor. acısız olduğu söyleniyor fakat acı tabiki var.

11. nii

nii Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kullandınız mı acaba?

12. AsudeX-

AsudeX- Forumbudur.Com Ziyaretçi

13. Ebru

Ebru Forumbudur.Com Ziyaretçi

Berbat bugun aldm denedim kalinti oldu ve almadi bi iki tuy aldi eski yonteme devam

14. helin

helin Forumbudur.Com Ziyaretçi

Arkadaşlar ben denedim koltuk altında hiç acı yok ama bacak ve kollarda pek fark yok gibi.

15. Cennet

Cennet Forumbudur.Com Ziyaretçi

Hangi markadan aldınız acaba. Bilgi verir misiniz

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş