İnci Partikül Ağda Kullananlar

'İstenmeyen Tüyler' forumunda Kader tarafından 17 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. Kader

Kader Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba arkadaşlar,

Az önce Facebook'ta dolaşırken bir reklamla karşılaştım, inci soyulabilir partikül ağda. Reklam içeriğini incelemek için yönlendirildiğim sayfada küçük küçük parçalara ayrılmış ağdaların olduğunu gördüm ve bunları istediğimiz miktarda eriterek ağda işlemini acısız yapabiliyoruz. Tabi bu ağda için herhangi bir bez gerekmiyor, sadece ince bir maske gibi soyarak çıkarılıyor. Bu uygulama esnasında herhangi bir acının olmadığı söyleniliyor. Gerçi bugüne kadar yapılan her ağda işleminde biz kadınlar olarak acı hissetmişizdir. Karşılaştığım bu reklam bana pekte inandırıcı gelmedi, bu ağdayı aramızda deneyen var mı? İnanmak zor ama gerçekten acısız ağdayı üretmeyi başarmışlar mı?

Üretilen bu ağdayı daha yakından tanımanız için yazı devamına edindiğim bilgileri paylaşacağım...

inci-partikul-agda.jpg

İnci Partikül Ağda:

Klasik ağdalar gibi soyulabilen ama diğer ağdalar gibi acı vermeyen bir ağda olarak piyasaya sunulmuştur. Bir çok kişi soyulabilir inci ağda olarak adlandırsa da asıl adı inci partikül ağda'dır.

Ürün Çeşitleri:

• Hassas Ciltler
    • Normal Ciltler
    • Hassas Bölge epilasyonu için üretilmiş üç ayrı çeşidi mevcuttur.

Özellikleri, Faydaları:

• İnci partikül ağda vücudun istenmeyen bölgelerinde çıkmış olan kılları ve tüyleri kökünden alınmasını sağlar.
    • Klasik ağdadan daha rahat kullanımı olduğu gibi acı vermeden sürüldüğü bölgeden soyularak çıkarılır.
    • Ağız ve çevresi tüylerde de kullanılabilir.
    • Ciltte herhangi bir yan etki yapmaz.
    • İsteyen alın bölgesi, koltuk altı, genital bölge, kol, bacak alanlarında kullanabilir.
    • Özel formülü sayesinde ağda bezine ihtiyaç duymadan soyabilirsiniz.

İnci Partikül Ağda Tanıtım Reklamı (Kullanımı)

İnci partikül ağda hakkındaki deneyimlerinizi yorum olarak paylaşmanızı rica ediyorum, herkese iyi günler dilerim.

2. Selvi Çınar

Selvi Çınar Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ürünü aldım denedim ve tecrübelerim sırasıyla şöyledir;

- Evet, normal maske gibi sürülüp soyabiliyoruz. Fakat kılları kökünden almıyor, dipten koparıyor. Durum böyle olunca 4 güne tekrardan kıllar baş gösteriyor.

- Ağdanın vurulduğu bölge %100 temizlenmiyor.

- Acı hissi çok düşük, sadece kılları kopardığı için cımbızla çekilmiş hissi veriyor.

Yani uzun lafın kısası anlattıkları gibi etkili bir şey değil. Ağda setini 55 TL gibi bir fiyata almıştım. Bunun yerine eski ağda sistemine devam etmek en doğrusu diyebilirim.

Bahar ve Kader bunu beğendi.
  3. Narin

Narin Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bu ağda can yakmaz diyenlere inanmayın. Sonuçta diğer ağdalar gibi bu ürün de kılları kökten koparıyor. Sonuçta kopma esnasında bir can yanması meydana gelmektedir. Ben Veet markasının inci ağdasını kullandım ve ürün küçük tüyleri ne yazık ki almadı.

Bence en sağlıklı yöntem epilasyona girmektir. Ağda hem kıl dönmesi hem de tüylerin kıl olmasına yol açıyor.

4. Kader

Kader Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar konuyla bağlantılı olacağını düşündüğüm bir video daha eklemek istiyorum.

5. Selma

Selma Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    10
    Ödül Puanları:
    3
    Hiç bir şey videoda izlediğiniz kadar kolay değil. Ben 1 hafta önce havuza girmeden önce ağda yaptırmak istedim. Çok sıra olduğu için inci ağda alıp kendim evde kardeşimle ağdamızı yaptık, fakat inanılmaz derecede kıl, tüy koparıyor. Zaten videodaki bayanın vücudu neredeyse tüysüz diyebilirim. Normalde böyle ağda işleriyle uğraşmıyorum epilasyona giriyorum ama yaz aylarında leke bıraktığı için mecburen ağda yöntemine başvuruyorum.

Bu en son yorumda eklenen ağda markası iyi galiba, baksanıza çok güzel alıyor.

6. Defne Tanyeli

Defne Tanyeli Forumbudur.Com Ziyaretçi

Sakın bu ağdadan almanızı tavsiye etmiyorum. Diğer ağdalar kadar etkili olmadığını bilmenizi isterim. Diğerleri kökten alırken bu ağda ürünü kılları almadığı gibi bir de koparıp can yakıyor. Bu ağdayı kullandığımdan beri batık oluşmaya başladı.

Bende diğer arkadaşlar gibi kışın epilasyon yazın mecburen ağda yapıyorum. Bence epilasyondan vazgeçmeyin. Güneş görmeyen yerlere epilasyon yaptırmaya devam.

7. Gülten A.

Gülten A. Forumbudur.Com Ziyaretçi

Tatile çıkmadan tüyleri almak için inci ağda kullandım, ama hiç bir şekilde memnun kalmadım. Orta uzunluktaki tüyleri almıyor ve beklentilerimi karşılamadı. Bence eski yöntemle tüylerinizi, kıllarınızı aldırmaya devam edin. Böyle yeni ürünleri de denemeden araştırmasını yapın. Çünkü ben araştırma yapmadan gittim aldım şimdi köpek gibi pişmanım. Yemin ederim geçen sinirlenip çöpe attım.

Benim durumuma düşmemek için siz eski usul tüy almaya devam edin.

8. Nur Akça

Nur Akça Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Benim en küçük tüylerimi bile almadı. Veet ağda markasını kullandım yinede istediğim gibi temizlemedi. Bu yüzden vermiş olduğum paraya bende acıyorum. :mad:

9. Nazlıcancan

Nazlıcancan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Arkadaşlar yorumları okudum da çoğunuz vi-vet'in partikül ağdasını denemiş ve memnun kalmamış... Bence resmi siteden inci partikül ağdayı alıp denemekte fayda var diye düşünüyorum... En kısa zamanda resmi facebook sayfasından sipariş etmeyi düşünüyorum kullanınca mutlaka yorum yazarım sizlere...

10. Bahar

Bahar Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    İnci Partikül Ağda Kullanımı oldukça basit ama beklenilen sonuçları vermiyor. Küçük tüyleri koparıyor ama kalın olanları kökten aldığı doğrudur. Devamlı kullanacağımı sanmıyorum ama aldığım ağdayı bitirene kadar kullanmaya devam edeceğim. Bence en garanti çözüm birkaç arkadaşında söylemiş olduğu gibi epilasyon yöntemine başvurmaktır. :)

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş