İlk Aşkıyla Evlenen Kaç Kişi Var?

'İlişkiler' forumunda Nurten Aydın tarafından 1 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

1. Nurten Aydın

Nurten Aydın Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar,

Soru görüldüğü üzere gayet açık, ilk ve son aşkımdır diyebilenleri yorumda görelim...

Ben ilk okulda sevdiğim erkek arkadaşımla liseyi aynı okulda okuduk ve o dönemlerde bile beraberdir. Sonra üniversite hayatında yollarımız eğitim yüzünden 2 yıl ayrıldı. Fakat biz pes etmedik ve mesafeleri dert yapmadık. Bu yüzden kazanan taraf biz olduk ve evliliğimizin şuan 5. yılanda olduğumuzu bilmenizi isterim. :inlove: Birbirimize karşı aşkımız hiç bir zaman bitmedi... Ben onu hala ilk günkü gibi çok seviyorum, ölene kadar da çok seveceğim!

Allah herkese böyle güzel bir geçmişten gelecek yaşatsın. Bence hayatınızda görüp göreceğiniz en güzel mutluluk insanın ilk aşkıyla yuva kurmak.

Benim gibi ilk aşkıyla evlenenlerin yorumlarını bekliyorum. -_-

2. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    96
    Ödül Puanları:
    28
    Benim eniştem ablamın ilk aşkı ve çok mutlu bir yuvaya sahipler. İnsan onları gördükçe aşkın ve sevginin bitmediğine inanıyor.

Belki ilk aşkımla bir gelecek kurmadım ama örneğini ablamda gördüğüm için onun duygusuna ortak olabiliyorum.

Düşünsenize ergen yaştan bugüne bitmeyen bir aşkı... Şuan 22 senedir beraberlikleri var. Allah böyle güzel duyguyu paylaşan çiftlerimize huzur ve sağlık versin.

3. Zuhal Şener

Zuhal Şener Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    84
    Ödül Puanları:
    18
    Benim lise arkadaşlarım ilk defa birbirine aşık olmuştu ve şimdi evli mutlu çocuklular. :)

Bence de bu ülkede aşkın sadece adı kalmışken böyle kutsal bir şeyi başaran tüm evli arkadaşları kutlarım.

4. Alperen

Alperen Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Tüm aşık olma duygularımın da son bulduğu yer ilk aşk, tüm güvenimin de son bulduğu yer ilk aşk, internette orda burda “aşk” kelimesini görür görmez ciddiyetimi kaybedip bir kahkaha patlatmamın sebebi de ilk aşk. Kısacası ilk aşk, benim için oldu son aşk. Bana nasip olmadı, Allah, ilk aşkı ile evli olanları ayırmasın. İyi forumlar :)

5. kaan altay

kaan altay Forumbudur.Com Ziyaretçi

Konu için teşekkürler.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş