İdeal Kilo Hesaplama Nasıl Yapılır?

'Sağlıklı Yaşam' forumunda Süleyman Sadık tarafından 14 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. Süleyman Sadık

Süleyman Sadık Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Arkadaşlar,

İnternette idel kilo hesaplama ile ilgili doğru sonuçlar alabileceğim bir site arıyorum. Rica etsem bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Şahsım sağlıksız beslenmeden ve fazla kilolardan vazgeçmek istiyorum. Bu yüzden ideal kilolarımı doğru hesaplamam için online web sitesi arıyorum.

Bilindiği üzere ideal kilo, bir insanın sağlıklı yaşam sürmesi için boy ile orantı sağlayan kilo değerinin adına denir. İdeal kiloda büyük sıkıntılar çektiğimin farkındayım. Lütfen birisi bana bu yönde yardımcı olsun.

Boyum: 1.76
    Kilom: 91
    Yaşım: 27

Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda siz bari hesaplama yapıp tarafıma cevap bırakın.

2. Nazlıcan

Nazlıcan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yaptığım hesaplamalara göre 23 kilo fazlanız bulunuyor. Diyete başlayarak kısa sürede fazla kilolardan kurtulabilirsiniz. Fakat diyet sabır ve emek işidir. Bu yüzden diyete başladığınız vakit düzeni elden bırakmayın. Bir de diyetin üstüne spora başladınız mı tamamdır. :) Başarılar diliyorum.

3. pocuk

pocuk Forumbudur.Com Ziyaretçi

Doğru bir hesaplama olmuş. :)

4. kaan altay

kaan altay Forumbudur.Com Ziyaretçi

cinsel ilişkinizde problem mi yaşıyorsunuz? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz... https://bit.ly/2vvexub

5. burakbektas34

burakbektas34 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş