Hocalara Gitmeden Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

'Doğaüstü Olaylar' forumunda Dabatay tarafından 16 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

 1. Dabatay

  Dabatay Forum Sahibi Yönetim

  Mesaj:
  369
  Alınan Beğeniler:
  558
  Ödül Puanları:
  93
  Büyü Nedir?
  Doğaüstü varlıkların olduğuna inan kişiler tarafından özellikle ip, saç, tırnak, elbiseler vs.den yararlanılarak yapılan işlemin adına büyü denilmektedir.

  Büyünün Etkileri:
  Günümüzde birçok kişi iyi niyetli ya da kötü niyetli olarak büyü yaptırmaktadır. Büyülü insanda birçok değişiklikler görülür. Büyünün etkisi ile hayatı altüst olan ve kötü günler geçiren kişi ilk olarak aklına büyüyü getirmeyebilir. Bazı kişilerin ise aklına gelse de büyü olup olmadığını anlamamaktadır. Bunun için birçok kişi hocalara giderek evlerinde ve kendilerinde büyü olup olmadığına baktırırlar. Ancak bunu öğrenmek için büyücüye gitmenize gerek yok.

  Kendisine büyü yapılan kişi bunun farkına pek varmaz. Ancak içinde bulunan cinler ona bazı sıkıntılar çıkarmaktadır. Bu durumu başka nedenlere bağlayan kişi yaşam kalitesi iyice düşmeye başlayınca araştırmaya başlar.

  Büyülü insanda görülen bazı belirtiler hemen hemen her insanda aynıdır. Ancak yapılan büyünün amacına göre büyünün etkisi de değişmektedir. Büyü yapılan bir insanda ne gibi belirtiler görülür ve büyücüye gitmeden nasıl anlaşılır aşağıda anlatılmıştır.

  [​IMG]

  Büyü Nasıl Anlaşılır?
  Büyü
  yapılan bütün kişilerde görülen ilk belirti vesvesedir. Çünkü şeytan en çok vesvese ile o kişiye hükmeder. Bu şekilde kişiyi etkisi altına alarak istediği her şeyi rahatça yaptırır. Şeytanın temel amacı insanların ruhuna sahip olmaktır. Bu sayede kişiyi hayatından bezdirir ve imanını tehlikeye atmaktadır.

  Büyülü insanlarda görülen en belirgin ikinci özellik çift karakterli bir hale gelmektir. Kişinin içindeki cinler ona öyle sahip olur ki, o insan istediği zaman kendi aklını kullanamaz. Çünkü bu anlarda cinlerin istediği gibi davranır. Hatayı cinler yaptırır fakat kişi bunu anlamaz.

  Büyülü olan kişi uyuyamaz. Ayrıca çok kısa olan uykularda korku ile uyanılır ve çok fazla diş gıcırdatılır. Evde umulmadık bir anda eşyanın kaybolması ve sonradan bakılan yerde ortaya çıkması durumu da büyü belirtisidir. Kişi eve girer girmez kendini dışarı atmak ister. Eve evcil hayvan sokulamıyor ya da sokulsa da hayvanlar huzursuz oluyor ise hocaya gitmeye gerek kalmadan büyü olduğu anlaşılır.

  Yukarıda paylaştığım makale sayesinde hocaya gitmeden büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusunun cevabını öğrenmiş oldunuz. Konu hakkına sormak veya söylemek istediğiniz herhangi bir şey olur ise yorum bölümünü kullanabilirsiniz.
   
  Nazlıcan ve Qarizma bunu beğendi.
   
 2. UğurYılmaz

  UğurYılmaz Forumbudur.Com Üye

  Mesaj:
  94
  Alınan Beğeniler:
  3
  Ödül Puanları:
  8
  Zamanında diş gıcırdatma mevzusu fazlası ile vardı bende. Korkutmayın :D
   
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş