Hidroksiapatit Diş Tozu Kullananlar

'Ağız ve Diş Bakımı' forumunda Bahar tarafından 11 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. Bahar

Bahar Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Merhaba arkadaşlar,

Bugün internette diş beyazlatma ürünleri hakkında kısa bir araştırma yaptım. Elde ettiğim bilgilere göre, diş beyazlatmanın birçok yöntemi bulunuyor. Fakat bunların başında diş beyazlatma tozları geliyormuş. Daha önceden diş macunu, diş beyazlatma kalemi vb. ürünleri unutun! Çünkü diş beyazlatan toz ürünü sizleri kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

Hidroksiapatit Diş Tozu, dişlerin doğal rengini açma konusunda yardımcı bir üründür.
    Hidroksiapatit Diş Tozu, FAP Powder – Dental Inovasyon ödülünü elinde bulunduran Dr. Yamagashi imzasına sahip doğal formüle sahip ürün unvanına sahiptir.
    İlaç olmayan bu tozu düzenli kullanarak dişlerinizi beyazlatmak için harekete geçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kullanım talimatına göre bu toz kıvamındaki ürünü kullanmak.

Fiyatı:

69 TL'den başlayan fiyatlarla internetten sipariş edebilirsiniz.

Kullanımı:
    Az miktarda nemli diş fırçası üzerine dökün ve normal diş fırçalama işlemi gerçekleştirin. İlk önce dişlerinizin ön kısmını fırçalayın daha sonra tozu arkalara doğru yayabilirsiniz. Etkili sonuçlar elde etmek için iki dakika boyunca aralıksız fırçalama işlemi gerçekleştirin. Daha sonra bol su ile ağzını çalkalayın.

2. Yahya K.

Yahya K. Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bence dişlerin beyazlığı için karbonat kullanın derim. Bu ürün her ne kadar ödül sahibi olsa da kimyasal bir formüle sahip. Bu yüzden ister istemez diş minelerine zararı olacaktır. Güzel bir diş macunu ve haftada 1 kez karbonat ile diş fırçalaması yapın kısa sürede değişimi göreceksiniz.

3. Tuğrul

Tuğrul Forumbudur.Com Ziyaretçi

Geçen hafta internetten sipariş verip kullandığım bir üründür. Yalnız hiç memnun kalmadığımı bilmenizi isterim. Belki de kullandığım ürün yan sanayisiydi bilmiyorum, ama memnun değilim.

4. Günnaz

Günnaz Forumbudur.Com Ziyaretçi

Zamanında merak edip kullandığım üründür. Anlatıldığı kadar etkili olmasa da diş rengini açtığı gerçek. Çünkü buğday rengindeki diş rengimin tonu açıldı. Yalnız kullanırken dikkat etmelisiniz.

5. Emrah

Emrah Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bir işe yaramıyor almayın insan kandırıyorlar, umut satmak ne kadar kötü bir durum yazık.

6. Dentist

Dentist Forumbudur.Com Ziyaretçi

Maalesef piyasada böyle ürünler çok fazla. Operatif işlemlerde daha sık kullanılmakla birlikte kemiğin ve dişin temel yapısını oluşturan hidroksiapatit sanıldığı kadar ucuz değildir. Gram alsanız 1000 liraya yakın bir ücret ödemeniz gerekir. Yukarıda gördüğünüz ürüne baktığımızda buradan bile bir tezatlık olduğu anlaşılır. Ayrıca karbonat da son derece zararlıdır. Kısa vadede aşındırıcı özelliği sayesinde diş tonunda bir açılma söz konusu olabilir. Ancak uzun vadede dişin mine tabakasında mikro düzeyde çiziklere neden olduğundan aksine sararmaya neden olacaktır.

7. Beril

Beril Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben de merak ettim ve bahsedilen doktorun sayfasına girdim, sayfasının başında kendisinin böyle bir ürünü olmadığını yazıyor. Bilginiz olsun

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş