Her Şeyi Sorun Eden Sevgili

Canan

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
11 Kas 2016
Mesajlar
195
Tepkime puanı
104
Konum
Bodrum
Merhaba forum sakinleri,

Başlıktan da anlaşılacağı üzere size bir konuda danışmak istiyorum...

Benim 2 yıllık bir ilişkim var! Ama karşı taraf nedense her bir şeyi sorun etme çabası içerisinde. Anlamsız kıskançlıkları, sürekli ortamı gerecek takıntıları ve çevreye bakmamdan bile rahatsızlık duyan bir sevgilim var.

Aramızda geçmiş yıla dair güven problemler yaşandı ve bitti. Birbirimizi sevdiğimizden zerre şüphemiz yok ama gelin görün ki her daim ceviz kabuğunun içini doldurmayacak sorunlar yüzünden ayrılma noktasına geliyoruz.

Sizce erkeğim dediğim adamın ilişkisine be bana karşı olan bu tutumunu neye bağlamalıyım? Gerçekten çok seviyorum, bu yüzden de ondan ayrılmayı düşünmüyorum. Sadece nedenleri bilip ona göre sevdiğim adamı düzelmesi konusunda yanında olmak istiyorum. :(
 

Prenses

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
5 Kas 2016
Mesajlar
101
Tepkime puanı
70
Konum
İstanbul
Canım eğer sana bu şekilde bir tutumu varsa kesinlikle kendi yaptığı hataların içine seninde düşmeni istemediği içindir. Bunun yanı sıra;
  • Aldattığı için ayrılma bahanesi yaratmaya çalışıyordur.
  • Seni yıldırıp, kendi bahanelerin arkasına sığınıp hatalar yapmak istiyordur.
  • Ailevi sorunlarından dolayı tahammülsüz yapıya bürünmüştür ve bu durum karşısında sana fevri çıkışmalarda bulunuyordur.
  • Belki karakteri gereği böyle psikolojiye bürünüyordur. Eğer bu davranışlar onun karakteri ise sen onu düzeltemezsin.
  • Sana değer verdiği için dışarıya karşı seni korumaya alıyordur. Bu durumda da erkeklerin çoğu her şeyi sorun haline getirir.
Benim şahsi düşüncelerim bunlardır. Ancak bunların yanı sıra daha sayılabilir bir çok nedenin de olduğunu unutmamalısın!
 

Damla Şiriner

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
6 Kas 2016
Mesajlar
105
Tepkime puanı
50
Konum
Antalya
Aslında yazılanlara bakılacak olursa, senin erkek arkadaşın ciddi anlamda şizofren diyebilirim. Böylesine kültürü gelişmiş bir ülkede nasıl bu zihniyete bağlı kalabiliyorlar anlamıyorum.

Bende zamanında senin sevgilin gibi çok örneğini çevremde gördüm ama gerçekten çekilmez olduklarını söyleyebilirim.

İki yılını vermişsim ortada bir emek var senide anlıyorum. Ama @Prenses arkadaşında dediği gibi bu durum onun karakteri olmuşsa senin onu hayata geri döndürmen mümkün olmayacaktır.

İnşallah her şey gönlünce olur ve mutluluğu en güzel şekilde yaşarsın.
 

Qarizma

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
6 Kas 2016
Mesajlar
155
Tepkime puanı
52
Konum
Bursa
Bence ayrıl gitsin derim... Adam resmen seni kendisine kul köle yapmış.

Eğer sen bu şekilde bir ilişkiyi devam ettirirsen şayet senin en kısa sürede için yaşlanır hatta saçların beyazlar.

Ya hiç bir şey senden değerli değil arkadaşım. Erkek mi yok? Farklı durumlar hatta duygusal bir bağınız olabilir ama sen bence büyük derecede sıkılmışsın.

Sen bence en kestirmeden ayrıl ve bir süre kendini dinle derim. Çünkü böyle ilişkilerin sonu maalesef hüsran olabiliyor.
 

Nurten Aydın

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
14 Kas 2016
Mesajlar
120
Tepkime puanı
61
Konum
Edirne
Bence kanayan bileği kesip atmasını bileceksin. Eğer bu insan seni bu kadar yıpratmışsa yolun en kralını vereceksin ki aklı başına gelsin.

Ben bu yorumu evli bir kadın olarak yaptığımı belirtmek isterim. Çünkü canım bir ömür böyle geçmez. Geçmeyeceği gibi senin ömrünü harcayacak, bu bariz ortada!

Bunun için en sağlıklı karar yeni bir hayat sayfası açman, onsuz bir şekilde de yaşarsın. :thumbsup: