Her Şeyi Sorun Eden Sevgili

'İlişkiler' forumunda Canan tarafından 18 Aralık 2016 tarihinde açılan konu

1. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    87
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba forum sakinleri,

Başlıktan da anlaşılacağı üzere size bir konuda danışmak istiyorum...

Benim 2 yıllık bir ilişkim var! Ama karşı taraf nedense her bir şeyi sorun etme çabası içerisinde. Anlamsız kıskançlıkları, sürekli ortamı gerecek takıntıları ve çevreye bakmamdan bile rahatsızlık duyan bir sevgilim var.

Aramızda geçmiş yıla dair güven problemler yaşandı ve bitti. Birbirimizi sevdiğimizden zerre şüphemiz yok ama gelin görün ki her daim ceviz kabuğunun içini doldurmayacak sorunlar yüzünden ayrılma noktasına geliyoruz.

Sizce erkeğim dediğim adamın ilişkisine be bana karşı olan bu tutumunu neye bağlamalıyım? Gerçekten çok seviyorum, bu yüzden de ondan ayrılmayı düşünmüyorum. Sadece nedenleri bilip ona göre sevdiğim adamı düzelmesi konusunda yanında olmak istiyorum. :(

2. Prenses

Prenses Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    70
    Ödül Puanları:
    18
    Canım eğer sana bu şekilde bir tutumu varsa kesinlikle kendi yaptığı hataların içine seninde düşmeni istemediği içindir. Bunun yanı sıra;
    • Aldattığı için ayrılma bahanesi yaratmaya çalışıyordur.
    • Seni yıldırıp, kendi bahanelerin arkasına sığınıp hatalar yapmak istiyordur.
    • Ailevi sorunlarından dolayı tahammülsüz yapıya bürünmüştür ve bu durum karşısında sana fevri çıkışmalarda bulunuyordur.
    • Belki karakteri gereği böyle psikolojiye bürünüyordur. Eğer bu davranışlar onun karakteri ise sen onu düzeltemezsin.
    • Sana değer verdiği için dışarıya karşı seni korumaya alıyordur. Bu durumda da erkeklerin çoğu her şeyi sorun haline getirir.
    Benim şahsi düşüncelerim bunlardır. Ancak bunların yanı sıra daha sayılabilir bir çok nedenin de olduğunu unutmamalısın!

Bodybuilding ve Nurten Aydın bunu beğendi.
  3. Damla Şiriner

Damla Şiriner Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    40
    Ödül Puanları:
    18
    Aslında yazılanlara bakılacak olursa, senin erkek arkadaşın ciddi anlamda şizofren diyebilirim. Böylesine kültürü gelişmiş bir ülkede nasıl bu zihniyete bağlı kalabiliyorlar anlamıyorum.

Bende zamanında senin sevgilin gibi çok örneğini çevremde gördüm ama gerçekten çekilmez olduklarını söyleyebilirim.

İki yılını vermişsim ortada bir emek var senide anlıyorum. Ama @Prenses arkadaşında dediği gibi bu durum onun karakteri olmuşsa senin onu hayata geri döndürmen mümkün olmayacaktır.

İnşallah her şey gönlünce olur ve mutluluğu en güzel şekilde yaşarsın.

4. Qarizma

Qarizma Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Bence ayrıl gitsin derim... Adam resmen seni kendisine kul köle yapmış.

Eğer sen bu şekilde bir ilişkiyi devam ettirirsen şayet senin en kısa sürede için yaşlanır hatta saçların beyazlar.

Ya hiç bir şey senden değerli değil arkadaşım. Erkek mi yok? Farklı durumlar hatta duygusal bir bağınız olabilir ama sen bence büyük derecede sıkılmışsın.

Sen bence en kestirmeden ayrıl ve bir süre kendini dinle derim. Çünkü böyle ilişkilerin sonu maalesef hüsran olabiliyor.

5. Nurten Aydın

Nurten Aydın Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Bence kanayan bileği kesip atmasını bileceksin. Eğer bu insan seni bu kadar yıpratmışsa yolun en kralını vereceksin ki aklı başına gelsin.

Ben bu yorumu evli bir kadın olarak yaptığımı belirtmek isterim. Çünkü canım bir ömür böyle geçmez. Geçmeyeceği gibi senin ömrünü harcayacak, bu bariz ortada!

Bunun için en sağlıklı karar yeni bir hayat sayfası açman, onsuz bir şekilde de yaşarsın. :thumbsup:

Bodybuilding bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş