Hanz de Fuko Ürünleri Türkiye'de Satılıyor mu?

'Saç Şekillendirici Ürünler' forumunda Qarizma tarafından 19 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

1. Qarizma

Qarizma Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba Arkadaşlar,

Bugün sizlerle "Hanz de Fuko ürünleri Türkiye pazarında satılıyor mu?" sorusunun cevabını paylaşacağım...

Evet, bilindiği üzere Hanz de Fuko'nun merkezi ve üretim yeri Amerika'dadır. Organik saç şekillendirici ürünler sayesinde insanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Hatta kısa sürede piyasaya çıkardığı tanıtım reklamları sonucu dünyadaki insanların yakından takip ettiği marka haline gelmiştir. Ancak kısa sürede popüler marka olmasına rağmen Türkiye dahil bir çok ülkede satışı yapılmamaktadır.

Mesela Türkiye'nin hiç bir kozmetik mağazalarında Hanz de Fuko markasına ait ürünleri bulmanız mümkün değildir. Çünkü HDF ürünleri fiyat konusunda pahalı olduğu için ülkemizde satışı olmayacağını düşünen kozmetik patronları, maalesef HDF yetkilileriyle görüşme yapmamaktadır.

Hatta geçenlerde tanıdığım kozmetik dükkan sahibi bir arkadaş bu ürünü Türkiye'ye getirmek için uğraştığını, ancak ürünün geliş fiyatı ve diğer maliyetler göz önünde bulundurulduğunda böyle bir çalışmanın mümkün olamayacağını söylemişti.

Yani uzun lafın kısası; Hanz de Fuko şu anda Türkiye'de hiç bir yerde satılmamaktadır. Bazı online ticaret yapan arkadaşlar, ürünleri yurt dışı kanalları üzerinden getirip kâr edecek şekilde internet üzerinden satışını yapmaktadır.

Hanz de Fuko markası genelde Almanya, Hollanda, Amerika ve Danimarka ülkelerinde kolaylıkla bulunmaktadır. Eğer bu markanın ürünlerini kullanmak ve satın almak istiyorsanız forum üzerinde satış yapan arkadaşlarla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Hanz de Fuko'nun yeni ürünlerini yakından tanımak ve ürün kalitesini incelemek için aşağıdaki eklemiş olduğu videoyu izleyebilirsiniz. :thumbsup:

Hanz de Fuko Tanıtım Reklamı

2. Turgay Çelik

Turgay Çelik Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bu ürünü satın almak istiyorum. Nasıl, nereden ve kimden alabilirim? Lütfen biri yardım etsin kaç aydır bulamıyorum satan birini falan...

Eğer ürün satışı yapan varsa lütfen bana mesaj göndersin. Kaç zamandır deli divane Hanz de Fuko arıyorum. Davines kullanıyorum hiç memnun değilim. Eminim HanzdeFuko Davinesten kat kat güzeldir.

3. Caglar2007

Caglar2007 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba,

Öncelikle Davines' in hangi ürürünü kullandığınızı ve memnun olmadığınız yönlerini yazarsanız hangi hdf ürününün size uygun olduğunu tespit etmek daha kolay olacaktır.

4. Hakan Aydın

Hakan Aydın Forumbudur.Com Ziyaretçi

Eğer Claymation wax bulursanız lütfen benide haber edin. Çünkü kaç zamandır Claymation arayışı içindeyim. Saçlarım sıcak havalarda çok çabuk düştüğü için sert tutuşlu wax alacağım. Yaptığım araştırmalara göre Hanz de Fuko Claymation Türkiye pazarında satılmıyor. Eğer satın alabileceğim biri varsa bana yazsın.

5. Polat

Polat Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    @Hakan Aydın @Caglar2007 arkadaşla iletişime geçersen claymation temin edebilirsin.

6. mahmut

mahmut Forumbudur.Com Ziyaretçi

Slm arkadaşlar,

Hanz de Fuko Türkiye'de yok bende bulamadım ama aynı ayarda belki daha iyi olan başka markalar var. Aveda grooming clay diğeri ise baxter of california clay iki üründe birinci sınıf Türkiye'de bulunuyor. Aveda 105 tl 75 ml ebatı war baxter 100 tl 60 ml ebatta ben aveda kullanıyorum tavsiye ederim. Yüzde 96 doğal içerikli bir markaymış bitince baxter of california deneyeceğim meraktan oda hangisi daha çok hoşuma giderse sürekli onu kullanacağım, şuan aveda kullanıyorum yeni aldım daha bitmesi 5 ay sürer herhalde bu arada kendi yurtdışı resmi sitelerinde aveda 25 dolar baxter of california 22 dolar hanz de fuko 19.50 dolar haberiniz olsun.

7. Nehir Kozmetik

Nehir Kozmetik Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba Arkadaşlar,

Hanz de Fuko Türkiye’de satışa başlamış durumdadır, Türkiye Distributörü Nehir kozmetiktir.

Gittigidiyor adresinde bilgiler mevcuttur., ürünler yakında internet sitelerinde satışa sunulucaktır.

Gitttigidiyor’da kampanyalı satışlar başlamıştır, bu sitedende tedarik edebilirsiniz.

İyi günler dilerim.

Polat bunu beğendi.

8. Caglar2007

Caglar2007 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba , ürünleri Türkiye'de satışa sunmanız güzel bir gelişme ancak şu an satış fiyatı 149-TL olarak görünüyor. Resmi bir distributore göre bence çok yüksek bir fiyat. İlanlarınızda 299-TL' nin üzeri çizilmiş ve fiyatın 149-TL düştüğü algısı yaratılmış. Yani indirimsiz hali 299-TL :) Yanlış anlaşılmasın, serbest piyasa sonuçta. İstediğiniz fiyattan satmak en doğal hakkınız ama...

9. Vicilante

Vicilante Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bunlarda hilekar ilk satışa koyduklarında 110 liraydı daha dün 149 a çıkmış yani ne denir bilmiyorum. Bu arada Hanz de Fuko ile iletişim kurdum öyle bişey yok diyor açıklar mısınız?

10. Specdra

Specdra Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Evet Pazartesi baktığımda 110 liraydı şimdi birden 150 lira olmuş Distribütör olsa bu kadara satamaz hanz de fuko derki sen nasıl 80 liralık ürünü 150 liraya satıyorsun

11. Hatip000

Hatip000 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Kullandığın ürünleri nerede bulabilirim?

12. mahmut

mahmut Forumbudur.Com Ziyaretçi

Aveda kendi Türkiye resmi satış sitesi var zaten, Baxter markası ise Türkiyede Bluemint diye bir sitede mevcut bilginiz olsun.

13. Mest

Mest Forumbudur.Com Ziyaretçi

Lidyana adlı siteden satışı var 2 günde elinde biraz pahalı üye ol siteye kredi kartından hemen sipariş ver.

14. Nehir Kozmetik

Nehir Kozmetik Forumbudur.Com Ziyaretçi

Türkiye Distribütörü Kozmetik Parfümeri San Tic Ltd Şti dir. Kısa bir araştırma yaparak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Ürün Türkiye’de artık tüm sitelerde mevcuttur.

15. HAKANKAYA32

HAKANKAYA32 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben kullanmaya başladım ve çok memnunum. Ama Türkiye fiyatı 168 TL olmuş hiç gerek yok! Sector wax kullanmaya devam...

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Kasım 2018

16. HAKANKAYA32

HAKANKAYA32 Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba arkadaşlar,

Ben Hanz de Fuko ile görüştüm ve gerçekten Nehir kozmetik firmasının Türkiye distribütörleri olduğunu doğruladılar.
    Türkiye fiyatının yüksek olmasının sebebi ise gümrük vergilerinin %77 olması, kargo bedelleri ve distribütör kar marjının eklenmesiymiş. Ama yinede bu ürüne verilen para diğerlerine göre normal olduğunu düşünüyorum. Diğer ürünlere para veriyoruz fakat işlem sıfır. Hanz de Fuko gerçekten bu işin ehli ve özellikle Claymation kullanan biri olarak sizlere tavsiye ederim.

Bu ürün Mercedes ise diğerleri Tata, Dacia gibidir.:)

17. Eren

Eren Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba arkadaşlar önceden wax kullanoyordum ancak saçı çok sert yapıp ağırlaştırdığı için kullanmayı bırakmıştım ve sadece normal fön ile idare ediyordum ancak Çanakkale gibi kışın ve yazın aşırı rüzgar alan bir yerde sadece fön ile sokağa çıkılmıyor saçım ne kalın telli nede kalın telli ev içinde filan saçım bozulmadan duruyor istediğim şekli rahatlıkla veriyorum benim sorum bana hangi hanz de fuko ürününü tercih eder siniz saçımla oynamayı gün içinde seven biriyim saçın çok kalıplaşmaması ve yapışkan olmaması lazım cevaplarınızı bekliyorum bide bu ürün düzenli kullanımda kaç ay idere eder

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş