Hanz De Fuko - Sipariş Talep Toplama

'Saç Şekillendirici Ürünler' forumunda Caglar2007 tarafından 17 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. Caglar2007

Caglar2007 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Herkese merhaba,

Arkadaşlar uzun zamandır Hanz De Fuko ürünlerini aramaktayım, özellikle Claymation adlı ürünü. Maalesef ülkemizde resmi olarak satışa sunulmadığı için bulmak çok zor oluyor. Benim gibi arayan ama temin edemeyen pek çok kişi olduğunu biliyorum. Geçen hafta konuyu kozmetik işiyle uğraşan Muhip Bey'e ilettim. Kendisi sipariş geçtikten aşağı yukarı 15 gün sonra getirebileceğini iletti. Bu hafta içinde siparişler verilecek. Katılmak isteyen arkadaşlar buraya mesajlarını bırakabilirler.

1 Adet Claymation fiyatı 125 TL'dir.

Not: Ürünleri getirecek olan kişi ile hiç bir ticari ilişkim yoktur. Kendim için sipariş verirken sizleri de unutmadım çünkü hem toplu alım yapılırsa ürünün getirilme ihtimalinin artacak olması hem de burada uzun zamandır ürün bekleyenlere de bir faydam olsun istedim. İlgili kişi ürünleri tamamen kendi imkanları ile getiriyor, Türkiye resmi temsilcisi falan değil. Ürünler temin edildikten sonra satış işlemleri için kendisinin iletişim bilgilerini paylaşacağım. Teslimat İstanbul Suadiye' deki mağazadan ya da alıcı ödemeli olarak kargo ile yapılacaktır.

Son düzenleme: 18 Temmuz 2017
  2. Aykut Demir

Aykut Demir Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    Adından sıkça söz edilen bu markanın ürünlerini bende denemek istiyorum. Eğer uygun fiyata düşerse satın alabilirim. Bu markanın wax ürünleri için 100 TL veririm. Amaç sadece denemek ve ürünün kalitesini test etmek.

Bu arada @Caglar2007 kardeşim böylesine bir çalışmada bulunduğun için kendi adıma çok teşekkür ederim. İnşallah kısa sürede HDF ürünlerini Türkiye pazarına kazandırırsınız.

3. Caglar2007

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba Aykut Bey,

Ticaretle uğraşmıyorum dolayısıyla amacım sadece çok memnun kaldığım bu ürünü birilerinin Türkiye'ye getirmesine katkıda bulunmaktır. HDF ürünü almak istediğim zaman kolayca ulaşabilmek. Maalesef fiyat konusunda bir şey diyemeyeceğim, çünkü ürünü getirecek olan kişinin verdiği fiyatı yazmaktan başka seçeneğim yok, keşke dediğiniz gibi daha uygun fiyata satılsa da bizde alsak.

4. Delicileee

Delicileee Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    @Caglar2007 kardeşim merhaba;

2 kişi satın almayı düşünüyoruz mümkün mü? Telefon numaranı falan mesajdan atsan wp den arkadaşla görüşebilir miyiz seninle? Dönüşlerini bekliyorum.

Teşekkürler.

5. Caglar2007

Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba,

Tabi mümkün, 2 adet olarak listeye ekliyorum.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş