Hanz de Fuko Hybridized Wax Satışı

'Saç Şekillendirici Ürünler' forumunda Erhan Kutlu tarafından 6 Kasım 2016 tarihinde açılan konu

1. Erhan Kutlu

Erhan Kutlu Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    29
    Ödül Puanları:
    18
    HDF-hybridized-wax.jpg

Merhabalar,

Hanz de Fuko, ıslak saç görünümüne sahip olmak isteyenler için piyasaya çıkarmış olduğu (Hybridized Wax) stoklara girmiştir. Bu üründen elimde 9 adet bulunuyor. Ürünlerin hepsi orjinal olup tarafıma Almanya'dan getirilmiştir.

Ürün Fiyatı: 95 TL (Pazarlık yoktur)

1 adet Hanz de Fuko Hybridized Wax ürünün ağırlığı: 2 oz. / 60 ml.

Ürün satış sürecinin ilerleyiş durumuna göre kargoya teslim edilir, 1-2 gün içerisinde de kargo ile alıcıya ulaştırılır. Ankara'da elden teslimat yapmaktayım. Ankara'da yaşayan özel mesaj yoluyla bana telefon numarasını gönderirse gün içerisinde geri dönüş sağlarım.

Arkadaşlar ürünlerimin kapıda ödeme seçeneği maalesef bulunmamaktadır...

Ürün kullanımından sonra nasıl sonuçlar elde edebileceğinizi ve hangi modelleri kolaylıkla yapabileceğinizi forum veya YouTube üzerinde yapılan paylaşımlardan öğrenebilirsiniz.

Bilindiği üzere bütün Hanz de Fuko ürünleri organik sertifikalı bileşenlerden ve doğal bitki özlerine sahip malzemelerden yapılmaktadır. Paraben içermez. Ürünler su bazlı olup, sonradan ılık suyla tek yıkamada saçtan arındırılabilir.

Ürünün satışı hakkında detaylı bilgiyi telefon üzerinden öğrenebilirsiniz.

2. Hasan

Hasan Forumbudur.Com Ziyaretçi

Merhaba @Erhan Kutlu,

Bu ürüne nasıl ulaşabilirim banada gönderebilirseniz sevinirim.

İstemiş olduğunuz fiyatı veriyorum, yalnız tarafıma erken dönüş sağlarsanız çok sevinirim.

Mesajımı cevaplarsanız size geri dönüş sağlayacağım.

Cevabınızı bekliyorum, kolay gelsin.

3. Erhan Kutlu

Erhan Kutlu Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    29
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba Hasan Bey,

Forum sitesine üye olarak bana telefon numaranızı özel mesajdan göndermenizi rica edeceğim. Elimde şuan 2 adet ürünün kaldığını, diğer 7 ürünü forum dışı kişilere sattığımı belirtmek isterim. Özel mesajdan vereceğim hesap numarasına ücreti geçtiğiniz takdirde tarafınıza en kısa sürede ürün gönderimi yapılacaktır.

Saygılarımla, iyi günler dilerim.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş