Hanz de Fuko Gravity Paste Satışı

Erhan Kutlu

Forumbudur.Com
Üye
hdf-gravity-paste.jpg

Merhabalar,

Hanz de Fuko markasının piyasaya en son çıkarmış olduğu saç şekillendirici wax ürünü (Gravity Paste) elimde 6 adet kalmıştır. Ürünlerimin hepsi Almanya'dan gelmiştir.

Ürün Fiyatı: 110 TL (Pazarlık için teklifte bulunmayın)

1 adet Hanz de Fuko Gravity Paste ürünün büyüklüğü ve ağırlığı: 2 oz. / 60 ml.

Ürün aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir, 1-2 gün içerisinde kargo ile alıcıya ulaştırılmaktadır. Ankara'da elden teslimat yapılmaktadır. Ankara'da yaşayan özel mesaj yoluyla bana telefon numarasını göndersin gün içerisinde tarafına dönüş sağlayacağım.

Arkadaşlar ürünlerin kapıda ödeme seçeneği yoktur...

Ürün kullanımından sonra nasıl sonuçlar elde edebileceğinizi ve hangi modelleri kolaylıkla yapabileceğinizi forum üzerinde yapılan paylaşımlardan öğrenebilirsiniz.

Bilindiği üzere bütün Hanz de Fuko ürünleri organik sertifikalı bileşenlerden ve doğal bitki özlerine sahip malzemelerden yapılmaktadır. İçeriğinde kesinlikle paraben bulunmamaktadır. Ürünler su bazlı olup, sonradan ılık suyla yıkanarak saçtan rahatlıkla temizlenebilir.

Ürünün satışı hakkında detaylı bilgiye almak için lütfen tarafıma mesaj gönderin yada konu altına cevaplamada bulunun.

En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapacağım. Herkese saygı ve sevgilerimle...

Son düzenleme:

Efeertem

Forumbudur.Com
Moderatör
Merhaba Erhan Bey,

Elinizde haz de fuko ürünü varsa almak istiyorum.

0506 061 91 68

Efe Ertem

Walkie06

Forumbudur.Com
Üye
Merhabalar Erhan bey,

Elinizde varsa Gravity Paste veya Sponge Wax satın almak istiyorum. Çok acil geri dönüş yaparsanız memnun olurum. Bende Ankara'dayım ürünleri elden almam mümkündür.

İrtibat Numaram: 0533 550 5969

Kolay gelsin, bol satışlar dilerim.

Erhan Kutlu

Forumbudur.Com
Üye
@Ali Taylan, @Efeertem, @Walkie06

Arkadaşlar rica etsem ürün isteklerinizi mail adresime gönderir misiniz? Çünkü yoğun bir şekilde sipariş aldığım için satış hizmetine yetişmekte güçlük çekebiliyoruz. Malum bir de ürünler yurt dışından geldiği için çok çabuk bir şekilde tükenmektedir.

Umarım bu konuda saygı, geç geri dönüşlerim konusunda anlayış gösterirseniz beni mutlu edersiniz.

Herkese saygı ve sevgilerimle...