Hanz de Fuko Claymation Satılır

'Saç Şekillendirici Ürünler' forumunda Venoo tarafından 12 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. Venoo

Venoo Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Uzaktan tanıdığım birisi 2 adet Claymation satıyor. 1 adet fiyatı 135 TL'dir. Alıcılar benimle iletişime geçerse ona yönlendirebilirim.

İyi forumlar..

Not: Kendisi güvenilirdir, bende 1 adet Quicksand aldım.

2. Mirtazo

Mirtazo Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    100 TL'den bir lira fazla değmez bu ürün için, versin 100 TL gibi bir fiyata satın alalım.

3. Gürkay

Gürkay Forumbudur.Com Ziyaretçi

Bu fiyatlar gerçekten insanın markaya bakış açısını değiştirir. Resmen adamlar 60 TL gibi bir fiyata aldıkları ürünleri 120'den aşağı satmıyor. Hani bu ürünler yasal yoldan ülkeye girse anlarım da, kaçak gelen bu ürünlerin 120'den aşağı olmaması kara kara düşündürüyor.

Ben gidip 135 verip kullanmam, kullansam bile içime dert olur. :)

4. Polat

Polat Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Yasal yoldan girse zaten fiyatlar bu şekilde olmaz. Arkadaşlar, yasal satışı olmadığı için ve Türkiye piyasasında ulaşamadığımız için getirenler fiyatları istediği gibi koyuyor.

5. Venoo

Venoo Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Fiyat yüksek arkadaşlar çok haklısınız. Ancak satıcı ben değilim. Bende alıcıyım sizler gibi. İnanın bende bu ürünü değerini neyse o kadar para vererek kullanmak istiyorum. Ama malesef bizim ülkemizde bu markanın distribütör'ü yok bu yüzden şahıslar az sayıda ürün getirip kendi kârını da ekleyerek öyle bizlere satıyorlar.
    Dış devletlerde bu ürün 20 dolar yada 20 euro'ya satılıyor. Güncel dolar ve euro'yu baz alırsak bizim paramızla 70 tl ile 85 tl arası yapar. Ancak dediğim gibi bu markanın Türkiye distribütor'ü yok. Bu yüzden şahıslar bu ürünü yurt dışına gidip geldikçe getiriyor, kargo parası ve kârını ekleyip öyle bizlere satıyorlar. Durum böyle olunca bu fiyatlarda kaçınılmaz oluyor.

Bu işe ise acilen birisinin el atması lazım. Mesela Saçhane, Kozmoya gibi. Ürünlerin fiyatı ise 100-110 tl olması lazım.

6. Venoo

Venoo Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu arada arkadaşlar satıcıyla konuşacağım indirime giderse sizlere bildiririm...

7. Venoo

Venoo Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Satıcıyla konuştum ancak indirime gitmedi arkadaşlar. Bu arada elinde 1 tane kalmış bilginize..

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş