Hanz de Fuko Claymation - Haircut & Style (Daniel Alfonso)

'Saç Şekillendirici Ürünler' forumunda Aykut Demir tarafından 26 Temmuz 2017 tarihinde açılan konu

1. Aykut Demir

Aykut Demir Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba arkadaşlar,

Hanz de Fuko deyince bir çoğumuzun aklına şüphesiz saç tasarımcısı Daniel Alfonso geliyordur. Çünkü HDF ürünlerini bize aşılayan reklam yüzüydü diyebilirim. Son 3 yıldır sosyal medyadan ve YouTube'dan kendisini takip ediyorum. Hem yaşam kalitesi hem de güler yüzlü bir duruşu olan Daniel Alfonso, gerçekten saç kesiminde işin hakkını veren profesyonel bir kuafördür. Bana göre dünyanın en iyi saç tasarım & kesim uzmanı Daniel Alfonso'dur.

2013 yılında ilk Hanz de Fuko'nun tanıtımını yapmıştır. Bende böylesine profesyonel birinin videosunu forumda sizlerle paylaşmak istedim. Çünkü ben ve benim gibi Hanz de Fuko markasını hayranlıkla yakından takip edenlerin olduğunu biliyorum. Bu yüzden elimden geldiğince böyle ilgi çeken paylaşımlarda bulunmaya devam edeceğim.

Daniel Alfonso'nun salon adresi;
    Daniel Alfonso Men's Salon
    7465 Beverly Blvd.
    Los Angeles, CA 90036

Hanz de Fuko Claymation - Haircut & Style

Serkan bunu beğendi.

2. Polat

Polat Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Evet Daniel Alfonso çok yetenekli bir berber ve söylediğin gibi HDF ürünlerinin tanıtımını yapmış biri sanırım bundan daha fazlası da var.

David Alfonso Hanz De Fuko'nun 2 kurucusundan biri ve sanırım Daniel Alfonso ile bir bağı var.

Video'da David ve Daniel beraberler ikisininde birbirine benzemesi bana kardeşler düşüncesi yarattı, wax içeriklerinde beraber çalışıp ürünler çıkarmış olabilirler ve Daniel'de tanıtımını falan yapmıştır diye düşünüyorum, daha fazla bilgisi olan varsa paylaşabilir.

İyi Günler :)

Aykut Demir bunu beğendi.

3. Serkan

Serkan Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    Bende bu adama bayılıyorum. Kesinlikle benimde bugüne kadar onca araştırma yapmama rağmen karşılaştığım harika ustalardan biridir. Kimse geçip bana bizim ülkemizde de böyle sanat yapanlar var demesin. Bizim ülkemizdeki saç tasarımcıları ne yapsam da para koparsam peşindeler. Ama bu adam öyle biri değil! Nereden biliyorsun? Diyecek olursanız; Sosyal medya hesaplarında müşteri yorumlarını okuyun bana hak vereceksiniz.

Daniel Alfanso gerçekten muhteşem bir insan ve ondan daha kaliteli kesimler yapan birini tanımıyorum. Eğer tanıyanınız varsa paylaşın bizde görelim. :)

4. Hermes

Hermes Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Şükrü Dudu var, bakmanızı öneririm bütün mankenlere eli değmiştir ve işini kaliteli yapıyor. Kerastase gibi markaları kullanıyor buda Türkiye'deki en iyi markalardan biridir.

5. Aykut Demir

Aykut Demir Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba @Hermes,

Söylemiş olduğun ustaların kendilerine has özellikleri var. Yalnız Daniel Alfonso gibi bir tasarımcının eline su dökemezler. Ayrıyetten artık Kerastase markalarını bir çok kuaförde görmek mümkün. Eskiden bayiliklere önem veren Kerastase, şu sıralar her gittiğim satış noktasında ve kauförlerde bulunuyor. Ben bugüne kadar internette videosunu izlediğim birçok kuaförde tıraşımı oldum, ama Daniel gibi beklentileri karşılayan biriyle karşılaşmadım.

6. Hermes

Hermes Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    Canım Kardeşim @Aykut Demir,

Ben Türkiye'ye göre bulduğum en iyi kuaförü söylüyorum, tabi ki bu adam çok tecrübeli olabilir. Türkiye içinde en kaliteli kuaför Şükrü Dudu bana göre ve en iyi saç bakım ürünleri markaları benim için Kerastase, Davines, Nashi "benim için" diyorum. Biri gelip boş boş yorum yapmasın, demek istediğim şu; bana göre Türkiye'deki en iyi kuafördür biraz araştırabilirsiniz ve başarılarını görebilirsiniz. Ben söylemiş olduğunuz adamla kıyaslamıyorum bile...

7. Mirtazo

Mirtazo Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Daniel Alfonso, HDF'nin reklam yüzü değil bizzat sahibidir. Dostlar, ben kendisini 4 yıldır takip ederim. Efsane bir adam tarzı da kendine has konuşması İngilizcesi efsanedir.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş