Günlük Burç Yorumlarını Kim Hazırlar?

Gizem

Forumbudur.Com
Moderatör
Katılım
3 Ocak 2017
Mesajlar
214
Tepkime puanı
98
Konum
İstanbul
Astroloji, günlük hayattan, gelecekten, geçmişteki yaşananlardan bahseden günümüzün önemli bir bilim dalıdır. İnsanların burcunu ve bu burçtaki özelliklerini anlatır. Astroloji insanların doğum ayına ve doğduğu güne bağlı olarak burçlarını belirlemelerini sağlar. Bu burçlar farklılık gösterir. Her burç aya göre değişmektedir. Her burcun kendine has bir karakteri ve yapısı vardır. Bu yüzden günlük burç yorumları her burca göre farklılık gösterebilmektedir. Astrologlar günlük burç yorumlarını hazırlayabilir. Çeşitli sitelerde günlük burç yorumları bulunur. Bu burç yorumları astrologların uygun gördüğü şekilde hazırlanmaktadır. Astrologlar bu bilim dalının eğitimini almış kişilerdir. Yorumları kişisel yorum içermez, genellikle ayın ve güneşin konumuna göre yapılan yorumlardır.Günlük Burç Yorumları Güvenilir Midir?
Astroloji
bir bilim dalı olup inanıp inanmamak kişinin kendi inisiyatifinde olmaktadır. Burçlara ve özelliklerine inanmayan birçok insan görülebilmektedir. Fakat bu kişinin kendi özgürlüğüdür ve inanıp inanmak kişiye bağlıdır. Astrologlar bu işe çok önem vermektedir ve emek göstermektedirler. Çünkü her bilim dalı gibi astroloji bilim dalı da belirli bir emek gerektirir. Astroloji bilim dalı doğum saatinize göre yükselen burcunuzu da gösterebilir. Bu sayede hem kendi burcunuzun hem de yükselen burcunuzun özelliklerine daha detaylı bakabilirsiniz. Yükselen burcunuzu öğrenmeniz durumunda daha farklı yorumlara rastlayacaksınız. Çünkü astroloji de her burç birbirinden çok farklı özellikler taşıyabilmektedir. Örneğin koç burcuysanız ve yükseleniniz yengeçse bu burçların özelliğini alıp, karakteriniz hakkında daha kapsamlı yorumlara ulaşmış olabileceksiniz.

Astroloji Siteleri:
Astroloji sitelerinde günlük burç yorumları, fallar, rüya yorumları ve testlere rastlayabilirsiniz. Astroloji kavramı dünyada ki tüm insanlar için vardır. Çünkü her insanın doğum haritası ve kendine özgü bir enerjisi bulunur. Bu sebeple astroloji hemen herkesin yararlanabildiği ve bir şeyler öğrenebildiği bir bilim dalıdır.
 

Benzer konular