Gözenekler Nasıl Sıkılaştırılır? En Etkili Gözenek Sıkılaştırıcılar

Nehir

Forumbudur.Com
Üye
Her kadın, daima güzel, bakımlı ve şık görünmek ister. Fakat ne yazık ki genişlemiş gözenekler, yüzümüzün güzelliğine gölge düşürür. Koca koca gözenekler hem kötü bir görüntü oluşturur hem de özgüvenimizi kırar. Öyle ya, eğer belirgin cilt kusurlarımız varsa bir yere gitsek “bunlar bana mı bakıyor?”, “kesin içinden kıs kıs gülüyordur” gibi düşünceler beynimizde dönüp durur. Ya da “acaba sevgilim beni fazla güzel bulmuyor mu?” diye düşünürüz. Sevgilimiz yoksa, “daha güzel kızlar varken bana kim niye baksın ki?” dediğimiz olmuştur. Fakat bunlar son derece gereksiz kuruntulardır. Çünkü herkes kendine göre güzeldir. Eminiz ki siz de çok güzelsiniz fakat sadece cildinizin birkaç küçük dokunuşa ihtiyacı var, hepsi bu. İşte bugün, gözenekleri sıkılaştırmak için hangi kremleri kullanabileceğinizden bahsedeceğiz.

gozenek.jpg

Nivea Q10 Plus Kırışık Karşıtı Gözenek Sıkılaştırıcı Gündüz Kremi:

Bu krem normal ve karma ciltler için geliştirilmiştir. Gözenek sıkılaştırmada gayet başarılıdır. Genişlemiş gözenekleri kısa sürede gözle görülür şekilde sıkılaştırmaktadır. Fakat krem öncesi cildin derinlenmesine temizlenmesi gerektiğini unutmayın Gratis, Watsons, Rossmann vb. bakım marketlerinde diyatıysa yalnızca 68 TL’den başlamaktadır. Daha uygun fiyata bulmak için internet üzerinden sipariş vermeniz tavsiye edilir.

Dermoday Pore Reducer Krem 50 ML:

Özellikle yüzde T bölgesinin yağlanmasına engel olur. Gözenekleri daraltır ve cildi nemlendirir. Her gün yüzünüze ve boynunuza uygulayabilirsiniz. Krem kullanılmadan önce kremin sürüleceği bölge tonikle temizlenmeli ve hazır hale getirilmelidir. Genelde internetten satışı yapılan bu ürünün fiyatı biraz daha pahalı olup 99 TL’dir. Fakat yine de almaya değer bir ürün olduğu söylenilmektedir.

Peki sizin kullandığınız gözenek sıkılaştırıcılar hangileridir?