Gece Kızı Çayı Kullananlar

'Zayıflama Ürünleri' forumunda İremsu tarafından 8 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

1. İremsu

İremsu Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Gece Kızı Çayı, zayıflamak isteyenler için özel bitkisel özler kullanılarak üretilmiş besin takviyesi formunda bir üründür. Herhangi bir kimyasal koruyucu madde içermeyen Gece Kızı Çayı, üretici firmanın açıklamasına göre düzenli kullanıldığı takdirde zayıflama süresini hızlandırır, sindirim sisteminin düzgün çalışmasına yardımcı olur. İnternette okuduğum iddialara göre Gece Kızı Çayının formülü ödem giderici ve kilo vermeye yardımcı etkiye sahiptir. Yalnız yaptığım araştırmalara göre ürünün T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylı olduğunu göremedim. Eğer bu çayı kullanmayı düşünüyorsanız kısa bir araştırma yapmanızı tavsiye ederim. Zayıflama ürünlerini doktora danışarak kullanmanız gerektiğini unutmayın.

gece-kizi-cayi-kullananlar.jpg

Gece Kızı Çayı Fiyatı:

Sanal satış sitelerinde 40 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur.

İçerik Bilgisi:
    Tamamen doğal karışımdan oluşmaktadır.
    • Avokado
    • Kiraz Sapı
    • Tarçın
    • Ihlamur
    • Yeşil Limon Kurusu
    Gece Kızı Çayı Faydaları:
    Yaptığım araştırmalara göre çayın kullanıcıya sağladığı faydalar sırasıyla şöyledir;
    • İştah keser ve açlığı yatıştırır.
    • Metabolizmanın düzenli çalışmasını sağlar, sindirim sistemini hızlandırır.
    • Vücudun yağ dengesini sağlar.
    • Spor yapmadan bile yağ yakımını hızlandırır ve zayıflamaya yardımcı olur.
    Kullanımı:
    Günlük kullanıma uygun olduğu için yemeklerden sonra tüketilmesi tavsiye edilmektedir. İçerikteki bitkilerden herhangi birine alerjiniz varsa kullanmayı düşünmeyin. Eğer çayı içtikten sonra herhangi bir yan etki yaşarsanız uzman bir hekime başvurmayı ihmal etmeyin.

Forumda bu başlık altında açtığım konu tamamen araştırmalarım sonucu elde ettiğim bilgilerden oluşmaktadır. Reklam olarak paylaşım yapmadığımı bilmenizi isterim.

2. Sevgi Çakmak

Sevgi Çakmak Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ürünü uzun süre kullanıp çok memnun kaldığımı bilmenizi isterim. Zaten bitkisel bileşenlerden oluştuğu için herhangi bir zararı olacağını düşünmüyorum. Fakat sürekli tuvalet ihtiyacı göreceğinizi unutmayın. :) Ben çayı içtikten yarım saat sonra sürekli tuvalete git gel yapıyorum. Metabolizmayı hızlandıran bir çay olduğu için WC ihtiyacı duyuyorsunuz.

3. Aytül Bakırcı

Aytül Bakırcı Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Daha önceden kullandığım bir üründür. Hiç düşünmeden kullanabilirsiniz herhangi bir yan etkisi falan yoktur. Sadece konu içinde söylenildiği gibi bitkilere alerjisi olanlar dikkat etsin. Tarçın kokulu çay gerçekten size çok iyi gelecek. Bu arada kilo verme konusunda da yardımcınız olacaktır. Ama her şeyden önce diyet+spor ve sonra böyle zayıflama ürünleri kullanmanızı tavsiye ederim. Ben masa başı iş yaptığım için genelde günlük olarak 2 bardak Gece Kızı Çayı içerim. :)

4. Yekta

Yekta Forumbudur.Com Ziyaretçi

Yok be zayıflatacağını düşünüp sakın almayın. Ben 2 ay boyunca her gün yemeklerden sonra içmeme rağmen tuvalete çıkmakta büyük sorun yaşadım. Kabızlık sorunu devam etti ve zayıflama konusunda bana yardımcı olmadı. En iyi zayıflama yöntemi kesinlikle spor ve düzenli beslenmektir.

5. Gülben Göktürk

Gülben Göktürk Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Uzun süre kullanıp söylenilen etkilerin bir çoğunu görmediğimi bilmenizi isterim. Yalnız çayı içinde sık sık terlediğiniz gerçeğini unutmayın. Fakat bana göre zayıflamak için yanlış yollara başvuruyoruz. Uzmanlara göre zayıflamanın temeli çaydan gelmiyor, beslenmek ve düzenli spor yapmak zayıflamak için en etkili yollardır. Eğer kısa sürede fazla kilolardan kurtulmak istiyorsanız bana göre de spor, düzenli beslenme yöntemlerine başvurun. Herkese bol şans, içinde bana da. :)

6. Nazan URKUT

Nazan URKUT Forumbudur.Com Ziyaretçi

Ben şiddetli kabızlık ve gastrit sorunu olan biri olarak hazmı kolaylaştırıcı ne varsa denerim. Bunu da elbette denedim hiç bir etkisi yok. Metobilizmam hızlandı diyen zaten dikkat ederseniz çok az kişi onlar da da hastalık yoktur. Biz de müzminleşmiş artık hiç bir şey kar etmiyor ne yazık ki. Zayıflama ile de hiç alakası yok.

7. Kezban çiçek

Kezban çiçek Forumbudur.Com Ziyaretçi

Asla almayın para tuzagı sadece.ben kolay kilo alip veren biriyim.ona ragmen gr kilo vermedim.bu tür şeyler boş bostan yere paranızı israf etmeyin derim.keşke olumlu yorum yapabilseydim

8. Desal

Desal Forumbudur.Com Ziyaretçi

Dediklerinize harfiyen katılıyorum ve her şeyin başı beslenmeden ve spor yapmadan geçiyor. Bazıları kestirmeden zayıflama yoluna girmeyi düşünse de hepsi yalan dolan şeylerdir. Sağlığınızla oynamayın arkadaşlar.

9. Canan

Canan Forumbudur.Com Moderatör

Alınan Beğeniler:
    95
    Ödül Puanları:
    28
    Geçen ay arkadaşım düzenli olarak kullanıp çok memnun kaldığını dile getirmişti. Açıkçası bende heves edip sipariş verdim. Bakalım ürünü kullandıktan sonra deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım.

10. nurnur

nurnur Forumbudur.Com Ziyaretçi

bnde 1 ay kullandım hemıstah kapatıyor ve 5 kg verdım bu ay ıkı kutu sıpaıs verdım ayrıca azimli olmak ta gerek lavoboya cıkma yapmıyor ama enerji veriyor yorgunluk yok cook cay denedım lavoboya cıkartır saglıkla mucadele ettım bnce ıse yarıyor ayırıca troıt hastasıyım ve tahlılerım cok guzel cıktı oncesı baska cayları her tahlili yuksek cıkardı suan tahlılerıme faydası oldu belirtmek ıstedım onemll olan orijinali almak arkadaslar aktarlardakı malesef degıl

11. Rengin82

Rengin82 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kullanıp etkisini gördüğünüz için soruyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Siz ürünü nerden sipariş verdiniz. Orjinal ürün bulmak zor oluyor. Varsa bi adres link atabilirmisiniz.

12. Hülya ayma

Hülya ayma Forumbudur.Com Ziyaretçi

3 marka kullandım hiç bir işe yaramadı sonunda natursim marka olan işe yarıyor haftada 2 kilo veriyorum daha fazlasını istiyorsanız denemeyin

13. Sedat0000

Sedat0000 Forumbudur.Com Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Benim ablam kullanıyor önemli olan orjinal almak bu siteden aldı işine yarayan olursa kendisi de memnun diğer kullanıcıların yorumlarını araştırırken forumbudur a rastladım ama yorumlar pek iyi değil kişiden kişiye değişiyor sanırım etkisi.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş