Gaziantep'ten Selamlar :)

Alperen

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba saygıdeğer arkadaşlar, ben Alperen.

Gaziantep'te yaşıyorum, memleketim Hatay, 19 yaşımdayım. Taliplerimi bekliyorum diyormuşum... :p :D

Forumu Google aracılığıyla buldum ve içerikler hoşuma gitti, tasarım hoşuma gitti, sohbet sıcakkanlılık hoşuma gitti. Açıkçası her şey hoşuma gitti. Şunu hissedebiliyorum ki, yakın zamanda piyasadaki tüm forum sitelerini yıkıp geçeceğiz. Sitede emeği geçen herkesin eline koluna sağlık.

Hep birlikte nice güzel günlere diyorum. :)

Canan

Forumbudur.Com
Moderatör
Merhaba @Alperen~ Bey, aramıza hoş geldiniz.

Forum sitemiz hakkındaki güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Amacımız sizin gibi değerli arkadaşları forum sitesine kazandırmaktır. Bizde sizinle aynı düşüncede olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Böylesine güzel bir forum sitesine emek vermek ve gelişmesine yardımcı olmak çok güzel bir duydu. İnşallah kısa sürede sizi de moderatör ekibimiz arasında görürüz. :)

Saygılarımla, iyi forumlar dilerim.

Alperen

Forumbudur.Com
Üye
Merhaba @Alperen~ Bey, aramıza hoş geldiniz.

Forum sitemiz hakkındaki güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Amacımız sizin gibi değerli arkadaşları forum sitesine kazandırmaktır. Bizde sizinle aynı düşüncede olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Böylesine güzel bir forum sitesine emek vermek ve gelişmesine yardımcı olmak çok güzel bir duydu. İnşallah kısa sürede sizi de moderatör ekibimiz arasında görürüz. :)

Saygılarımla, iyi forumlar dilerim.
Hoşbuldum çok teşekkürler. İnşallah, hedefim de ondan yana zaten :)