Garnier Botanik Matlaştırıcı Antioksidan Nemlendirici Krem Kullananlar

Selma

Forumbudur.Com
Üye
Katılım
19 Tem 2017
Mesajlar
24
Tepkime puanı
18
Konum
İzmir
Her cilt aynı değildir. Cilt tipleri değişkenlik gösterdiği gibi bu ciltlerin ihtiyaç duyduğu farklı özellikler vardır. Örneğin kuru ciltler nem isterken, yağlı ciltler mat bir görünüm elde etmek ister. Cildimiz bizim için değerlidir. Dolayısıyla cildimize uygulayacağımız ürünlere ekstra özen göstermemiz gerekir. ürün seçimi yaparken içeriğinin doğal olması ise tercih sebebi olabiliyor. Bir çok problemin çözümünün doğada bulunuyor olması harika. Bir de bu doğal çözümler uzman eller tarafından ihtiyacımıza yönelik ürünler haline getirildiğinde daha da harika oluyor. Doğal çözümlere kolay ulaşabilmeye ihtiyacımız var. Karma ve yağlı cilt tipine sahip olanlar ciltlerinin parlamasından, yağlı görünümün dışarıdan dahi fark edilmesinden rahatsız olabiliyorlar. Sabun ve benzeri ürünler ise cildi arındırırken bu kez aşırı kuru ve gergin olmasına sebep oluyor. Garnier Botanik Matlaştırıcı Antioksidan Nemlendirici Krem bu cilt tipleri için oldukça uygun bir çözüm sunuyor.

garnier-botanik-matlastirici-antioksidan-nemlendirici-krem.jpg


Garnier Botanik Matlaştırıcı Antioksidan Nemlendirici Krem Ne İşe Yarar?

Karma ve yağlı ciltlerde oluşan yağlı görünümü yok etmek, nemi dengelemek üzere geliştirilmiştir. %96 oranında doğal içeriklere sahip olan Nemlendirici Krem cildi fazla yağından arındırarak cilt görünümünü matlaştırır. Cildi maruz kaldığı dış etkenlerden korumaya yardımcı olur. Yağlanma eğilimi olmayan ciltler bir süreden sonra akne problemine karşı da çözüme kavuşur. Düzenli kullanım sonucu açık gözenekleri sıkılaştırmak içinde kullanılması tavsiye edilmektedir.

Garnier Botanik Matlaştırıcı Antioksidan Nemlendirici Krem Nasıl Kullanılır?

Gündüz ve gece kullanımına uygun olan bu ürün temizlenmiş cilde nazikçe masaj yaparak uygulanır. Düzenli kullanımda ise ciltte gözle görülür düzelme fark edebilirsiniz. Kesinlikle kullanım sonrası durulanma yapılmaz. Kremin özel formülü sayesinde gün boyu mat bir görüntü elde etmeniz mümkündür. İhtiyaç duyduğunuz her an kullanımını yapabilirsiniz. Yeşil çay sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu nemi de kazandırmaktadır. Daha fazla kullanım bilgisi için ürün ambalajı üzerindeki bilgileri okuyabilirsiniz.
Türkiye'de en çok tercih edilen matlaştırıcı özellikli bakım kremi bu ürün hakkındaki görüşlerinizi sayfa altında yorumlayabilirsiniz.