Gano Fresh Diş Macunu Kullananlar

Eyüp Öcal

Forumbudur.Com
Üye
Gano Fresh Diş Macunu, taze nanenin ve ganoderma lucidum özünün birleşimi sonucu elde edilen bir üründür. Özel formülü sayesinde diş ve diş eti problemlerine karşı etkilidir. Düzenli kullanım sonucu dişleri derinlemesine temizler, gün boyu ferah bir ağız kokusuna sahip olmaya yardımcı olur. Bunlarla kalmıyor, ağız içi yaralarını, diş eti kanamasını, diş eti rahatsızlıklarını tedavi edici özelliğe sahiptir. Doğal bitki ve mantar özlerinin birleşiminden elde edilen bu eşsiz ürünü kullanarak günlük diş bakımınızı kusursuz yapmaya başlayabilirsiniz.

Ürün Fiyatı:
Gano Excel tarafından üretimi yapılan Gano Fresh Diş Macunu piyasada 24 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. Ürüne sahip olmak için "Hepsiburada" veya "N11" sanal satış sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Gano Fresh Diş Macununun Özellikleri, Faydaları:
  • Dişlerin daha beyaz, daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur.
  • Diş çürüklerine karşı etkili koruma sağlar.
  • Diş minesine zarar vermez.
  • Diş etlerini güçlendirir, diş eti problemlerine karşı korur.
  • Ağız kokusunun oluşumunu engeller, gün boyu ferah nefes sağlar.
  • Tamamen doğal formüle sahiptir. Kesinlikle içeriğinde kimyasal bileşenler içermez.
Kullanım Şekli:
Kuru bir diş fırçası üzerine Gano Fresh Diş Macunu ürününü mercimek tanesi büyüklüğünde sürün. En az 2 dakika fırçalama yaptıktan sonra köpük tükürülür ve ağıza su alınıp durulama yapılmaz. Mideye ve boğaza faydası olduğu için ağız içinde kalan macun kalıntıları yutulabilir.

Not: Uzmanlar, migren ve baş ağrısı yaşayan kişilerin bu macunu ağrıyan bölgelere sürmesini tavsiye etmektedir. Sürme işleminden en az 10 dakika sonra ağrıyan bölgenin ağrıdan kurtulduğunu hissedebilirsiniz.
Daha önceden Gano Fresh Diş Macunu ürünü kullanıp deneyim sahibi olanlar, ürün hakkındaki düşüncelerinizi sayfa altına yorum olarak yazabilirsiniz.

Bilal Tekdemir

Forumbudur.Com
Üye
Zamanında kullanıp memnun kalmadığım bir diş macunudur. Gano markalı ürünlerin çoğu zaten gerçekten beni ileri derecede düşündürüyor. Adamlar ürünleri satmak için resmen müşteri avına çıkıyorlar. :D Ama diğer besin kategorisindeki ürünleri kullanan arkadaşlarım genel anlamda memnun olduklarını söylediler.

Yine de sizleri olumsuz yönde etkilemek istemiyorum. Denemekte yarar var belki bana yaramayan macun size yarayacak. :)

Aslıhan

Forumbudur.Com
Üye
Bize de Gano Excel paketi içerisinde göndermişlerdi. Piyasa diş macunlarından hiç bir farkı yok desem yeridir.

Sena

Forumbudur.Com
Moderatör
Bu markayı yakın çevremden çok duydum ama denemek kısmet olmadı. :) Anlatılanlara göre piyasa macunlarına göre iyi iş çıkarıyor ama yorumlara bakınca biraz arada kalıyor insan. Bence böyle kaliteli bir içeriğe diş macunu alıp denenmeli.

Seçil Yıldırım

Forumbudur.Com
Üye
Uzun süre kullanan biri olarak çok beğendiğimi söylemeliyim. Ağızda çok güzel bir tat bırakıyor ve gerçek anlamda diş minelerine zarar vermeden beyazlık sağlıyor. Ama düzenli kullanılması gerekiyor.